Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon vágyok egy társra, de...

Nagyon vágyok egy társra, de nem tudok hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Akár itt lehet online.
2023. jan. 23. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
73%
Addig örvendezz, amíg egyedül vagy. Nem csesztet senki, nincsenek elvárások, nem kell teljesíteni az ágyban, meg egy csomó minden van. Én nár 15. éve egyedül élek, 43 éves férfi vagyok, öreg is, ronda is, már teljesen beleszoktam ebbe az életbe.
2023. jan. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
Járj el különböző rendezvényekre, vagy nézz szét csoportokban (pl. fb.-n) amik érdekelnek
2023. jan. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Szétnézek csoportokban és utána? Írjak rá, hogy “Szia! Nincs kedved összeházasodni?”?
2023. jan. 23. 16:58
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Az élet tartogat meglepetéseket.Úgy is találkozhatsz valakivel aki neked is szinpatikus,hogy nem is számitasz rá.Nekem több alkalom is volt.Erőltetni szerintem nem szabad,annál rosszabb és még kétségbe is esünk mert úgy néz ki mintha nem lennénk senki számára " jó parti " . Ha egy kicsit tűrelmesebb vagy szembe jőn az akit már vársz de nagyon.Nemzetközi kamionos voltam majd teljesen lerobbantam,gondoltamj,így már nem kellek senkinek.Láss csodát,egy Szlovák nővel szembe futottam és már együtt vagyunk 7 éve teljes megértésben.Csaki nyugi,el jön a te napod is!
2023. jan. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
4:))))
2023. jan. 23. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
5.-ös válaszoló vagyok.Nem kell ajtóstól rohanni a házba,csak lassú közeledés,érdeklödés,egy pici flört és alakulgat majd.
2023. jan. 23. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
#5 Köszönöm a megnyugtató szavakat. Azt hiszem volt valaki, de nem elcsesztem?!
2023. jan. 23. 17:06
 9/14 anonim ***** válasza:
Mivel cseszted el kérdező? Nem lehetne esetleg vissza csinálni?
2023. jan. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
69%
Haver, ebben az országban NEM LEHET ismerkedni ha nem vagy gazdag és sármos, ez alapszabály évek óta. Ha van összespórolt pénzed, menj ki külföldre, ahol még nem velejéig romlott aranyásó az összes nő. Én itthon feladtam a próbálkozást, a Holdra előbb lépek mint hogy magyar nő egyáltalán szóba álljon velem (nem, nem összeházasodjon, csak beszélgessen).
2023. jan. 23. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!