Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagyon vágyok egy társra, de...

Nagyon vágyok egy társra, de nem tudok hol ismerkedni?

Figyelt kérdés

2023. jan. 23. 16:47
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:

Áh, nem mertem kifejezni az érzéseimet, mert egy nulla vagyok.

#10 Sajnálom. Egyébként nem férfi vagyok.

2023. jan. 23. 19:45
 12/14 anonim ***** válasza:
100%

Ez érdekes, mert a férfiaknak nagyon nehéz ez a dolog.

A nőknek úgy tudom sokkal könnyebb most az ismerkedés.

Ne törekedj rá görcsösen, ne akard mindenképp, és akkor biztos, hogy belebotlasz valakive.

Álltalában amit nem akarunk, az mindíg megtörténik. /Murphi/

2023. jan. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 stevesmith válasza:
100%
Randivonal.hu én itt ismertem meg a párom kB 5 éve, van egy gyönyörű kislányunk is. Készíts pár előnyös fotót CSAK magadról egy tiszta helyen és ha tetszik valaki, akkor ne habozz, írj rá. Amúgy fizetős oldal, de sztem megéri. Szánj rá ha kell akár 2-3 hónapot is, hidd el meglesz az eredménye.Az emberek itt jönnek mennek, szóval ha ma nEm is tálalsz a keresések közt számodra megfelelőt, hidd el, 2 hét múlva már sok új embert fogsz látni. Ismerkedj több férfival, ne állj meg feltétlenül az elsőnél. Kipróbálhatod az elsotalalkozas.hu-t is, ez egy teljesen ingyenes hely(volt legalábbis amikor én használtam,sztem most is az.) a harmadik nálam a sorban a:badoo(bár ott sztem többen vannak akik csak szexet keresnek-itt is fizetéssel érhető el a kívánt eredmény). Ja és a lényeg: sok szemét ember van, ne akadj fenn azon ha csalódás ér, csak kapd össze magad és folytasd,vagy inkább ne is törődj az ilyenekkel,de semmiképp se add fel! Sok sikert. 37/F a párom 27/N.
2023. jan. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a Randivomal valóban jó, cssk kell egy kis kitartás, és nem szabad, hogy 1-2 csalódás elvegye az ember kedvét.

Ott egyetlen egy bökkenő van, hogy a regisztráltak 80%-a diplomás, és a diplomás nők nem állnak szóba ez,alatti férfivel.

Hogy fordítva mi van azt nemtudom. A férfiaknál szerintem nem fő szempont. Ha egy nő csinos, aranyos, kedves, akkor mindenképp célbaér.

Ha viszont a férfinek nincs diplomája, menő jól fizető munkahelye, akkor sajnos lehet akármilyen jó pasi, sajnos kukázni fogják.

Én ezt állapítottam meg sajnos.

Férfinél nem számít, hogy mennyire jó életű, milyen rendes, mennyire aranyos és nagy szivű, a diploma az létfontosságú lett. 😢

2023. jan. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!