Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is be van most rúgva mint...

Awatpr0 kérdése:

Más is be van most rúgva mint a szemét?

Figyelt kérdés

Haverommal megittam vagy 10 sört, csak kivancsi vagyok, alkeszok is latogatjak e az oldalt:D

Holnap reggel kéne úsznom 5km-t de valahogy nem erzem a kesztetest



#Hubi is volt #Alkesz vagyok? Nem! #Ijj ez az uccso nem kellett volna
szept. 8. 22:57
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, csak 2 sört ittam, holnap hétfő.
szept. 8. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
56%

Amúgy tettem már fel alkohollal kapcsolatos kérdést, és nagyon csúnyán elhordtak mindennek. Itt senki sem iszik. Mindenki szent.

Egy nőnek láttam a kérdését, ő alkoholista, de nem tudom, szokott e válaszolni is.

szept. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ja nekem is ez az első 10 söröm 30 év után:)

Ez a nő mennyi idős lehet? Csak kivancsisagbol:)

szept. 8. 23:25
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Huuh én szombaton ittam meg jó pár sört. Hát kicsit fájt a fejem és hol tudtam aludni kicsit hol nem. Néha kell egy keveset inni! 😁
szept. 9. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Sajna én nem csak néha iszok:D

De így érdemes, egyszer-egyszer

szept. 9. 00:51
 6/9 Szabi15 ***** válasza:
Én ma ugyan csak egy kis bort ittam, de elég sokszor iszok sokat, a péntek is durva volt. Mondjuk az szokott lenni.
szept. 9. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én nem tudok ennyi folyadékot inni, részben ezért nem is szeretem a sört és "tisztességes ivászat" ezért nálam nem sörtől van.

Amúgy nem rúgtam be hétvégén és koncert alatt is csak egy koktélt ittam. Illetve indulás előtt egy gyümölcsös sört ittam és nekem így megfelelt az este. Bár nekem v.sz.l. már más az értékrendem és a rabló ár miatt nem vettem többet koncerthelyszínen.


35/F

szept. 9. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

7+

Illetve tegnapi strandolásra hozott egy barátom egy gyümölcsös sört és kis málnás Royal-t. Ettől sem lehetett berúgni, de pont jó és pont elég volt oda.

szept. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem, de dolgozom rajta.
szept. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!