Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Boldog vagy az életben?

Boldog vagy az életben?

Figyelt kérdés

Az 5-ös listán a fenti jelentené a legboldogabbat.


Kérlek válaszolj bővebben, ne csak szavazz!



ma 18:30
A kérdező szavazást indított:
Többnyire boldog vagyok
Inkább boldog vagyok (mint boldogtalan)
Is-is, boldogság és boldogtalanság között ingadozok
Inkább boldogtalan vagyok
Kimondott boldogtalan vagyok
33 szavazat
 1/4 anonim ***** válasza:
utóbbi 1,5 évben igen.
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Is-is, vannak jobb és rosszabb pillanataim, napjaim
ma 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem én valahol a boldog és boldogtalan közt lehetek, nagyjából félúton, de tudom, mi kell ahhoz, hogy boldog legyek, és az is maradjak. Szóval arra törekszem, hogy azokat a célokat, dolgokat el is érjem belátható időn belül.
ma 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Inkább boldog vagyok (mint voldogtalan).


Viszont ezt csak az utóbbi pár hónaptól érzem így. Ez előtt körül belül 2 évig nagyon magam alatt voltam és eléggé sok teher szakadt. Ennek köszönhen kitartóbb lettem.


Azonban sok áldozatot meg kellett hoznom, hogy eltudjak kezdeni azzal foglalkozni azzal, azmit igazán szeretetnék az életben. Ez miatt érzem magam boldognak, de boldogtalannak is olyan dolgok miatt amin még szerintem nem tudtam magam túltenni, és időbe telik.

ma 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!