Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kit/kiket és milyen indokkal...

Kit/kiket és milyen indokkal szoktál tiltani?

Figyelt kérdés
Kort és nemet írj. Lehet az is tanulságos melyik korosztály és melyik nem tilt gyakrabban.
ma 10:50
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Hol? itt gykn szinte senkit. de férfi vagyok. igazából még aki agresszívakat ír is vicces, szoktam visszaírni :DD de volt, hogy letiltottam már asszem, de nagyon ritkán. amúgy általában csak nem válaszolok, mert ha vissza írok is a másik általában nem túl szórakoztató. olyan, mintha itt valamit várnának az emberek és nem csak szórakoznának, lazán időttöltve. Amiben mondjuk ez a sok befeszült, csajokat spemmelő arc nem segít gondolom.
ma 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
41%

Ha újra és újra rám talál és ír egy kommentem után ugyanaz, de én nem akarok tőle semmit.

Ha trágár, primitív.

Ha elbúcsúztam tőle, de mégis újra keres.

ma 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
Senkit.
ma 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
42%

még egy vagyok: szerintem az kellene, hogy emberek itt ne elvárásokkal legyenek. szóval ne az legyen, hogy ő már tudja, hogy mit akar a másiktól, meg hogy kellene annak és mit írni meg nem tudom. hanem csak mint egy anonim internetes fórumon feltöltődni, meg lazulni és aztán mindenkinek megvan a valós élete és megy a dolgára.


mert úgy látom azok idegesednek be, akik valami barátot akarnak, vagy megdugni valakit, szóval ilyen céljaik vannak. és az egész beszélgetés egy célra irányul.


ok mondjuk ez pont az ismerkedés szekció ez a kivétel. Inkább a gykról általában írtam.

ma 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
52%

Aki zaklat mindenféle szrokkal, vagy indokolatlanul kötekedik.


Vagy az, akinek hiába írom vissza, hogy lehet leszállni rólam, csak azértis teper, meg írkál. Anyád.

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
61%

Az összes privát üzenetet írót szoktam tiltani - azért, mert nincs semmilyen témakör, amit ne lehetne kulturáltan kitárgyalni a nyílt platformon.

Nem ismerkedni járok ide.

Nem vagyok kíváncsi semmilyen beszólásra, kioktatásra, okoskodásra!

Kor és nem.

ma 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
73%
Ha a Gyakorira gondolsz, akkor kb. mindenkit tiltok, aki privátot ír. Kivétel, ha tényleg valaki jó szándékkal ír, nem tolakodni akar, csak egy privát megjegyzést akar.
ma 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 Metionin ***** válasza:
67%
Hol? Gyakorin a fétiseseket, a nehéz felfogású ismerkedőket és az idiótákat. Fészbukon azokat, akikről tudom, hogy csak leselkednek, a random jelölgetős és üzengetős külföldi fickókat.
ma 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Itt a gyikon mindenkit tiltok, aki nyomul és kötekedni akar, de először visszaküldöm az üzenetét, aztán tiltom. :P
ma 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha privátban írnak, az esetek 90%-ában tiltás a vége, mert sajnos ilyen mértékben kapok üzenetet beteg, fétises emberektől, holott nincsenek ilyen jellegű kommentjeim. Gondolom, ezek mindenkinél bepróbálkoznak, hátha...
ma 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!