Kezdőoldal » Ismerkedés » Egyéb kérdések » Itteni ismerkedés során...

Itteni ismerkedés során milyen indokkal offolnak titeket többnyire?

Figyelt kérdés
Illetve offoltak eddig. Örülnék, ha megosztanátok minél több offolós tapasztalatotokat.

2022. dec. 23. 18:53
1 2
 1/14 anonim válasza:

Idős vagyok.

Egyszerűen csak nem írt többet.

Nem tudott kommunikálni.

2022. dec. 23. 18:58
 2/14 anonim válasza:

"Túl fura / különc / elvont vagy."

"Sok minden érdekel, sok ismereted van, de nem tudok ezekhez hozzászólni."

"Miért nem lehet valami könnyedebbről beszélni?"

"Túl érzéketlen vagy."

"Túl távolságtartó vagy."

"Nem vagy elég érdeklődő."

"Egy egyszerűbb és közvetlenebb embert keresek."

"Nekem nincs kedvem ilyen hosszú szövegeket olvasni, ennyi témáról egyszerre beszélni. Menjünk át ide-oda-amoda csak csevegni".

2022. dec. 23. 19:29
 3/14 anonim válasza:
Többnyire csak úgy, abbamarad.
2022. dec. 23. 19:46
 4/14 anonim válasza:
Indok? Az itteniek csak random ghostolnak, nem foglalkoznak olyanokkal hogy indok. Akik normálisak azokkal meg mostanáig tartom a kapcsolatot.
2022. dec. 23. 19:47
 5/14 anonim válasza:
Eltűntek, mivel nem emberekről beszélünk, hanem felhasználónevekről, ezért nincs rajtuk felelősség. Ki a bunkó ezáltal? Csak egy felhasználónév, nem ők maguk. Hol lehet reklamálni? Sehol.
2022. dec. 23. 19:51
 6/14 anonim válasza:
Nekem mindig jelezték, ha valamiért nem akarták folytatni.
2022. dec. 23. 19:54
 7/14 anonim válasza:
Túl messze vagy
2022. dec. 23. 20:52
 8/14 anonim válasza:
Legtöbbször indok nélkül léptek le, általában "elfelejtettek" szólni erről. Volt, akivel átmentünk pl. Messengerre, aztán egy idő után közölte a csaj (miután szóvá tettem, hogy úgy érzem, nem haladunk előre), hogy alakulóban van neki valami egy másik csávóval, de azért még beszélgethetünk, én meg erre mondtam, hogy kösz, de nem, és vége lett. Volt, aki azért hisztizett, mert a vírusos lezárások idején nem igazán volt kedvem utazgatni, és kitalálta, hogy szálljunk meg egy hotelben (ez pont akkor volt, amikor csak a hivatalos úton lévők szállhattak meg bárhol is). Volt, akivel szintén Messengeren folytattuk az itteni beszélgetéseket, de akárhányszor felvetettem a találkozás lehetőségét, a csajnak mindig volt valami kifogása (most vizsgázni fog, most vizsgázik, most állást keres, most dolgozik), de folyamatosan állította, hogy ő is nagyon akar találkozni, aztán egyszer csak nem írt többet. Az egyik "legpoénosabb" elutasítás az volt, amikor beszélgettem egy illetővel, és közölte velem, hogy túl tökéletes vagyok. Írtam neki, hogy de hát korábban éppen azt mondtam neki, hogy vannak hibáim, és erre kijelentette, hogy pont azért vagyok túl tökéletes, mert ezt beismertem, és ő ezért nem akar velem beszélni. Most hirtelen ezek jutottak eszembe, de biztosan volt még más is, mondjuk az itteniek között is rengeteg a kamus meg az unatkozó, így én már semmin sem lepődöm meg.
2022. dec. 23. 21:08
 9/14 anonim válasza:
Csak levelezni akarok és nem akarok képeket küldözgetni.
2022. dec. 23. 21:31
 10/14 anonim válasza:
A mostani fiatal csajok nincsebek annyira felfejlodve, hogy indokokat közöljenek, inkább csak lépnek. Általában írok valakiknek, aztán nem jön válasz, megnézi, de "elfelejt" válaszolni. Számomra legundoritobb dolog, mégis a leggyakoribb. Az összes beszélgetés általában a nők eltűnése miatt van. De evvan ezt kell szeretni.
2022. dec. 24. 09:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!