Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Munkát találni könnyebb, mint...

Munkát találni könnyebb, mint párt?

Figyelt kérdés
Igazából ez a két talán legfontosabb dolog az ember életében, ami nagyban meghatározza hogy érzi magát. Viszont az a különbség, hogy míg egy jó állás megtalálásához csak az illető kell beletegye az energiát, párkeresés a másik fél is kell hozzá, ha nincs fogadókészség, bukta lesz. Pedig egy jó pár milyen sokat jelentene.

ma 10:59
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Hááát:D..
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem erről van szó. A munkahelynél is kell a másik fél (a cég illetékesének) fogadókészsége.

Arról van szó, hogy egészen másképp kell hozzáállni a kettőhöz. Állást el lehet vállalni olyat, ami messze nem tökéletes, aztán pár év múlva továbblépni. Pl. azért, mert akkor üresedik meg egy hely valahol, vagy az itt szerzett tapasztalattal már kelleni fogsz a jó helyen.


Párkapcsolatnál viszont abszolút öngól, ha eltöltöd a fiatal éveidet olyan mellett, akivel tudod, hogy hosszú távon nem működne köztetek a dolog. Aztán amikor már elfogytak a normális, egyedülálló, párjukat kereső, ellenkező neműek, akkor állsz neki keresgélni. Így lehet lemaradni pl. a saját gyerekről is.

ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy kinek.


Ha pl. egy műszaki férfi szaki vagy vagy több idegen nyelvet perfekt beszélő, akkor szerintem könnyebb munkát találnod.

Minden más esetben sokkal könnyebb párt találni, mert dgni pénz nélkül is lehet és még nyolc általános sem kell hozzá.

ma 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Dugni. Az még nem pár. Ha mindegy, ki a másik, akkor könnyű. Ha vannak elvárások, akkor egyáltalán nem egyszerű társra találni sem.
ma 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én munkahelyet sem találok 😭
ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

"egy jó állás megtalálásához csak az illető kell beletegye az energiát"

Na, ennél nagyobb ostobaságot se hallottam még.

ma 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Én magamból indultam ki, nekem IT területen van diplomám és pár év szakmai tapasztalatom, jól beszélek angolul így azért, ha elmegyek pár interjúra és látom milyen kérdésekből kéne jobban felkészülni, odateszem magam, átnézem és következőkor már összejön. Barátnőt találni viszont nagyon nehéz, járok társaságba, próbálkozom, de nem nagyon sikerül felkelteni a másik érdeklődését sajnos.
ma 11:58
 8/11 anonim ***** válasza:
8: Hát minden nem sikerülhet.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Talán pont azért nem, mert ahhoz is úgy állsz hozzá, mintha állásinterjúra mennél.
ma 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Attól füg...
ma 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!