Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Könnyebb csajozni, párt...

Könnyebb csajozni, párt találni autóval? Leírnátok a tapasztalatokat autóval és autó nélkül?

Figyelt kérdés
Gondolok itt olyanra, hogy például 2-3 lányt levinnék horvátországba, vagy akár a balatonra. Vagy akár kirándulni. Volt már olyan, hogy volánnal vagy vonattal mentünk volna kirándulni és a lány inkább nem jött el velem. Ez egyértelmű. De áteshetünk a "ló túloldalára"? Tehát ha mondjuk egy horvát úthoz keresnék pár lányt, jó eséllyel le tudnék vinni 2-3 jó nőt magammal a tengerpartra úgy, hogy csak a fuvart kínálom fel és persze megbízható vagyok és még fiatal. Van valakinek tapasztalata ilyesmivel?
2023. júl. 30. 17:31
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
Ha párt akarsz találni, miért egyből 2-3 lányt viszel el? Főleg, ha nem egy meglévő társaságból van, hanem "keresnél"? :D Így csak ingyenfuvar leszel nekik. Inkább keress egy normális csajt, aztán ő majd örülni fog, hogy autóval is tudtok menni nyaralni, de ha nem azzal mennétek, valószínűleg az sem lenne gond neki, ha normálisat találtál.
2023. júl. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
Ingyenfuvarhoz könnyen találni jelölteket, de ebből pártalálás nem feltétlenül lesz.
2023. júl. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Valaki írna azért tapasztalatokat is?
2023. júl. 30. 17:38
 4/30 anonim ***** válasza:
Mások tapasztalata azért kevésbé lényeges, mert úgyis minden attól függ, hogy te konkrétan milyen nőket vinnél el magaddal.
2023. júl. 30. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
89%
#3 Milyen tapasztalatokat? Amikor autóm lett, nem adtam fel apróhirdetést, hogy castingot tartok csinos lányok között, akik közül 2-3-at lefurikázok a tengerpartra, és az egyik a csajom lesz mire visszajövünk. Te sem gondoltad komolyan ezt a kérdést. A kérdés alapján amúgy feltételezem, hogy nem vagy túl idős, ha találsz csajt, aki veled menne, és előtte az apja nem ül be melléd, hogy megnézze, hogy közlekedsz, akkor megint nem egy normálisat fogtál ki. Csaxólok.
2023. júl. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
81%

Persze. Egy suttyó 18 éves a szakadt bontószökevénnyel megközelíti őket, hogy "sziacica, 18 éves vagyok szóval roppant tapasztalt, talpraesett és megbízható, van egy retkes autóm, megyek ki horvátba', jó eséllyel háromszor le fog robbanni út közben, de mi lenne, ha jönnél velem? Az égvilágon semmiért nem felelek, magadra vagy utalva, úgy oldasz meg mindent, ahogy akarsz, találd ki, én szarok rá, én csak elviszlek odáig és cserébe csak egy cumit kérek, na hogy hangzik?"


Hát, szerintem elég szánalmasan. Már maga a gondolat is, hogy szerinted te "valaki" vagy, aki mellé bárki be akarna ülni.


Tudom nem mondtad sem azt, hogy 18 éves vagy, sem azt, hogy szakadt hulladék autód van... de mind tudjuk, hogy így van. Jól ismerjük a fajtádat. Menjél szépen inkább a teszkóba, biztos keresnek kisegítőt, szerezz egy kis pénzt és akkor TALÁN a Balatonra eljutsz majd. Faragj magadból embert, nődd ki ezt a kretén viselkedést, mert csak a trágya autód miatt egyetlen nőnek sem fogsz kelleni, nemhogy 2-3-nak egyszerre.

2023. júl. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
Az kom
2023. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:

Hát hogy arról beszélek, hogy mondjuk mondok négy verziót.

1.a) találkozom egy nővel, találkozunk mondjuk a hősök terénél, hogy a ligetben sétáljunk egy kicsit, amikor a lány élvezi a társaságomat, és bemenne a belvárosba átszállunk egy buszra vagy a földalattira. A bunkó ellenőrök látványa már eleve lelomboz, majd megérzünk valami büdös szagot, igen, egy hajléktalan. Munkából hazatérő megfáradt emberek hangulata vesz körül. A lány inkább kiszáll és elköszön. Mindketten hazamegyünk:

1.b) találkozom egy nővel, majd az autómnál megkérdezem tőle, hogy van-e kedve megnézni egy szuper helyet velem, a liget helyett, igent mond rá, egy csodálatosan szép tóhoz vezetem, ahol a naplementében sétálunk, csak mi ketten vagyunk, a lány szeretné a csókot és a testi közelséget és végül a holdfényben szeretkezünk. hazafelé találunk egy kis vendéglőt nyitva, ahol eszünk egy jót, majd megállunk a lakásánál, felmegyünk hozzá, újra szeretkezünk, együtt alszunk, és együtt ébredünk.


2 a) Szeretnék elmenni horvátországba kirándulni, talán találok 1-2 lányt aki jönne velem autóstoppolok, ahol egy furcsa fickó vesz fel minket, aki egész úton arról beszél, hogy az anyósának milyen macskái vannak, amikor odaérünk a tengerpartra megkérdezi, hogy nem szeretnénk-e a lányokkal az ő szállásán aludni és nagyon nézi is őket, a lányok kellemetlenül érzik magukat. Inkább megkérjük, hogy álljon meg, kiszállunk, majd a tűző napon gyalogolva valami random helyen sátrat állítunk, az egyik lány kellemetlenül érzi magát, már haza szeretne menni, a családját és a barátait hivogatja, a másik pedig elhatározza, hogy külön sátorban alszanak tőlem, vagy másfele szeretnének menni egy "ismerősükhöz" de igazából nincs ismerős, csak kivesznek egy szállást és ott elvannak ketten.

2 b) Szeretnék elmenni horvátországba kirándulni, van egy jó kocsim, találok 2 lányt akikkel megvan a közös szimpátia, találkozom velük az utazás előtt. Következő héten elindulunk, foglalunk egy szállást 3 főre majd elindulunk, végül a két lány a biztonságban és jó érzésben kis alkoholt fogyaszt és vagy az egyik úgy dönt, hogy az én ágyamban alszik, vagy esetleg mindkettővel szeretkezünk. Szállás, kocsi, kényelem megvan, biztonság és komfort. Kölcsönös szimpátia.


Ezek csak példák. Ilyesmi érdekelne. Számít a saját kocsi, nem?


És nem is keveset!

2023. júl. 30. 17:54
 9/30 A kérdező kommentje:
Ja ez a 6-os válasz ez komoly. Segítek egy kicsit papi: 25 vagyok és nem, nincs autóm. Ezért kérdezem, hogy gondolom ég és föld különbség így nőt felszedni.
2023. júl. 30. 17:57
 10/30 anonim ***** válasza:
Ha bemész egy szórakozóhelyre a homlokodra van írva hogy van autód? Nálad fejben van a gond forrása.
2023. júl. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!