Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki költöznétek Amerikába?És...

Ki költöznétek Amerikába?És ha igen azon belül melyik államba,városba?

Figyelt kérdés
Azok akik Magyarországról kiköltöznek Amerikába,úgy,hogy napi szinten van arra példa,hogy jön valami elmeháborodott,gondol egyet és lelő valami szerencsétlent,mert,hogy bárki tarthat magánál fegyvert amit én annyira nem díjazok pont ez miatt,vagy ott vannak a természeti katasztrófák,vagy,hogy betörnek hozzád,mert ott luxus kulcsra zárni az ajtókat.De ha ki is költözik valaki, melyik állam,város a legbiztonságosabb ahol ilyenekre nem igen van példa? Valahol azt olvastam,hogy Ohio-ban él a legtöbb Magyar,azon belül pedig Cleveland-ben, a mai napig is több tízezer magyar él, a város és környékén 130 ezren vannak. 2007-ben számuk 193 952 volt.

ma 09:08
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Én Floridába,Texasba,Californiába, South Carolinába költöznék.
ma 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Florida nekem is tetszik. Gondolkodtam is rajta, de minden ide köt.
ma 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
41%
Igen, Florida. Hamarosan teljesül is. ❤️❤️
ma 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Jaja nagyon szép Florida kár h minden hónapban hurrikán tornádó meg cunamiveszély van
ma 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Appalache-hegység
ma 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs az a pénz. Ha muszáj lenne akkor leginkább alaska
ma 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nem mennék Amerikába, Európa sokkal jobb hely minden szempontból.
ma 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Félig ott élek, Tennessee-ben, megmondom őszintén, nekem ennyi elég is, nem bánom, hogy nem élek ott 100%-ban. Nagyon sok szép hely van, sok szerethető dolog, de bőven sok olyan is, ami taszító számomra.
ma 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!