Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az IC-n tegnap kb masfel...

Az IC-n tegnap kb masfel percre otthagytam a cuccom egy kedves idos nenivel akivel addig csomot beszelgettem. Ma lattam, hogy eltunt a penztarcambol a 10 ezres ami ott volt. Nagyon csalodott vagyok. Ennek utana lehet menni vagy mar mindegy?

Figyelt kérdés
tegnap 18:55
 1/7 anonim ***** válasza:
77%
Én egyszer véletlen elszórtam egy csomó aprót az utcán, amit láttam össze kapkodtam, aztán megyek tovább. Jöttek mögöttem valamennyivel, azt látom mikor ott vannak ahol ez történt, hajlonganak le a földre, full normál átlag külsejű emberek, de nem szóltak volna utánam hogy hé hülye, itt van még az apród kiszórva. Ilyenek az emberek.
tegnap 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Valószínűleg ezt buktad. 10000 forintért a rendőrség sem nagyon fog mozgolódni, ráadásul senki sem fog keresni egy tűt a szénakazalban, mert az egyik idős nénike olyan mint a másik. Ne bízz meg vadidegenekben, mert nem tudhatod, hogy mi jár a fejükben.

tegnap 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Azt már vissza nem szerzed, törődj bele. Biztos vagy benne hogy hiányzik?
tegnap 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi hogy írtatok!

Biztos vagyok benne, mert fizetni akartam vele, és nem volt ott.

tegnap 19:14
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehetsz feljelentést ismeretlen tettes ellen.
tegnap 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

1, na ezért nem szedek össze senki után semmit, nem segítek összeszedni. Mivel nem mindenki csak segítene összeszedni, én tökre félnék, hogy belőlem is ezt néznék ki.


Egyszer az utcán még régen egy nőhöz odamentem, mert láttam, hogy nehezen vitte a cuccait, fekajánlottam, hogy segítek neki, faképnél hagyott szó nélkül. Amikor elmeséltem ezt egy rokonnak, azonnal szólt, hogy ilyet többet ne tegyek. Simán hiheti azt a másik, hogy átveszem valamelyik cuccát és elrohanok.

tegnap 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
76%
Rendőrségen tehetsz feljelentést, mivel a vonatokon van kamera, kikérhetik a felvételt, hogy meglegyen az, hogy tényleg a nő vette el a tizest meg hogy hogy nézett ki.
tegnap 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!