Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ilyen kis 30...

Szerintetek ilyen kis 30 ezres hűtő fűtő berendezés megoldaná ezt?

Figyelt kérdés

Ha beraknám egy ilyen előtér szerűségbe, és onnan 2 szobát kéne hűtenie. Érezhető lenne?

Átlagos szobák.


2022. jún. 29. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellékeltél képet, leírást, de én szkeptikus volnék minden olyan berendezéssel szemben, amelyiknek nincs kültéri egysége. Hűteni alapvetően a hűtőszekrény (vagy autóklíma) működési elvén lehet, vagyis a hűtendő téren kívül kell lennie egy hőleadó egységnek.
2022. jún. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Kérdező, komolyan gondolod, hogy a létező legolcsóbb berendezéssel egy előteret és még plusz két szobát fogsz hűteni? Ilyen a mesében sincsen...
2022. jún. 29. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lesz elég, sajnos.
2022. jún. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem , ezek szart nem érnek , nekem volt mobil klímám 80eft-os nem voltam boldog . 2020ban 800eft-ért 3db kültéri 6db beltéri azóta boldog vagyok
2022. jún. 29. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
# Attila
2022. júl. 29. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!