Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy maszek falusi kis draga...

Egy maszek falusi kis draga aros boltban, mennyibe kerul kb egy tampon? Egy ezres eleg?

Figyelt kérdés

Egy ezresbol meg tudom venni?

Sajnos csak ilyen bolt van a kozelben, es elfeljtettem venni de muszaj vennem holnap

Egy ezresem van

Meg tudom venni ebbol?

Lehet hogy nincs is?


2022. aug. 31. 21:24
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos már a Dm-ben, Rossmannban is drágább, csak ott többféle van. Az ilyen kisboltokban általában csak Ob van, az szerintem 1300 körül lehet. Esetleg saját márkás verzió lehet 1000 alatt, de az nincs mindenhol.
2022. aug. 31. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Talán elég lesz, hátha van valami márka nélküli is.
2022. aug. 31. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Huh..szerintem nem lesz eleg de megnezem

Ob-ra tuti nem lesz eleg, de marka nelkulire lehet

2022. aug. 31. 21:41
 4/10 anonim ***** válasza:
Vegyél akkor kivételesen egy csomag betétet. Az olcsóbb szokott lenni.
2022. aug. 31. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nagyon eros a verzesem, betettel nem tudok igy letezni. De ha nem lesz akkor veszek azt
2022. aug. 31. 21:47
 6/10 anonim ***** válasza:
26%
Irtam uzenetet kerdezo
2022. aug. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
65%

Nem vettél még soha ott? Mi honnan tudjuk hogy a ti kisboltotokban mennyibe kerül?

Egyébként a dm-ben ezres az OB, a sajátmárkás Jessa olcsóbb (600 körül?), és a Lidlben is a Siempre olcsó, szintén 600 körül.

2022. aug. 31. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
72%
Sokan lepontoznak mert irtam a kerdezonek,sajnos nem reagalt. Penzt szerettem volna utalni neki segitsegkepp, nem sokat , de egy doboz tamponra eleg lett volna
2022. szept. 1. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8-as, feltételezem, nem jutottatok volna 5-ről 6-ra az utalással, egyrészt a kérdező valszeg 14-15 éves körüli lehet, nagyon max 16, afelett ugyanis van annyira talpraesett valaki, hogy ilyet nem felejt el, pláne nem kérdést ír ki róla, vagy megold, (és azért egy 16+éves esetén valszeg 1000 Ft-nál több pénz is van nála), egy ilyen korú embernek pedig még nem valószínű, hogy van bankkártyája, de ha mégis, akkor se, este 10-kor már csak másnap reggel megy át az utalás.


Kérdező, mi lett végül? Meg tudtad oldani valahogy?

2022. szept. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen rendes embert sem láttam még itt Gyakorin, hogy valaki ismeretlenül pénzt küldene valakinek ilyennre. Ha lenne Gyakori jó ember díj, neki adnám. :)
2022. szept. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!