Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg olyan mintha sokan...

Tényleg olyan mintha sokan fel sem fognák hogy ez az egy életünk van?

Figyelt kérdés

Sokan mégis beletörődnek mindenbe. Nem akarják hogy jobb életük legyen. Nincsenek céljaik. Vagy csak egyszerűen mókuskerék az életük.

De még vannak akiket az egészségük sem nagyon érdekel.

Fel kellene fogni hogy ez az egy test, ez a egy életünk van. Aztán nincs tovább. Nem lesz több esély. Mi most létezünk. De hol leszünk mi 100 év múlva, vagy 1000 év múlva vagy akár 8000 ezer év múlva? Az emberek folyamatosan cserélődnek, és ez akár a végtelenségig is mehet. Tudom ijesztő.



#halál #élet #gondolkodás #SemmiSincsAHalálUtán
okt. 16. 11:17
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

#20

Jójó, én is papíron vagyok csak római katolikus, nem gyakorlom. :D

Szerintem simán adhat, de az is lehet, hogy valami olyan dolog van a halál után, amire még nem is gondold soha senki. Lehet, hogy pl. a dinókkal bulizunk, mert valójában ők teremtették az egész világot. :D

okt. 16. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:

Hiába van egy életed, ha az rossz.

Már születéskor eldől nagyrészt a sorsod, hová születsz, milyen tulajdonságokkal.


Van, aki jobban járna, ha meg sem születne.

Mert csak szenvedni fog.

És egyre jobban durvul a világban a helyzet, főleg nálunk, a gazdagok gazdagoknak, legálisan lophatnak, a törvény nek vonatkozik rájuk.

Te meg versenyezhetsz a harmadik világbéli bevándorlókkal, éhbérért.

Sokan egy retkes munkásszállón élnek, mint egy kutya, más meg 20 évesen bmw-vel száguldozik, és életében egy percet se dolgozik.

okt. 16. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!