Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek a halál létezése...

Szerintetek a halál létezése jó vagy rossz?

Figyelt kérdés

Nyilván ha nem létezne halál akkor annak nagyon súlyos következményei lennének.

Ti hogy látjátok?



tegnap 15:34
 1/6 Noren1989 ***** válasza:
50%
Én úgy vagyok, h jau.
tegnap 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Katona Dius ***** válasza:
83%

Amíg születnek új emberek, addig kell halál is, mert egyensúly kell. Ha csak szülenténk, de nemhalnánk meg, rövid idő alatt nagyon bajos lenne.

Csak úhy lehetne halál nélkül élni, ha több születés sem lenne.

tegnap 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%

Jó.


Ha örök életed lenne magad körül látnál mindent és mindenkit kipusztulni. Mindent valtozni, amit egy ideig tudsz köbetni, aztán már nem. Embereket elmenni, akik halandók, fiatalabbakkal meg minek megismerkedni, mert ők is egyszer el fognak menni, te meg ittmaradsz és örökké élsz.

Szerintem ez rosszabb, mint a halál.

tegnap 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Jó. Mégis milyen lenne 70-80-90 vagy akár 200 évesen is betegségek és fájdalmak közepette dolgozni?
tegnap 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%
Rossz. Az lenne a jó, ha megállnánk a 26-30 közti állapotban fizikailag és úgy maradnánk. Nem tudom, miért akar mindenki állandóan meghalni, mégha 80 évesen is, szerintem érdekes lenne látni, mivé fejlődünk, még ha rossz irányba is, azt is ki lehetne bírni, hiszen az idő úgysem számítana, a rossz után megint jó korszak következne, stb.
tegnap 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem jó és nem rossz, hanem szükséges. El kell fogadni.

Ha nem létezne halál, nem férnénk el ezen a bolygón. Meg hát azt nem írtad, hogy betegség, öregség, fájdalom sem lenne, szóval halál nélkül az emberek igen nagy része egy idő után végtelen fájdalommal élné az életet, hiszen 1000 vagy még több év alatt biztos megtalálna mindenkit valami gyógyíthatatlan betegség. Na meg ha az emberek nem halnának meg soha, akkor nyilván a többi élőlény se, se állat, se növény, se baktérium, se semmi. Élnénk, de hogy?

tegnap 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!