Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy kérés ha azt várom hogy...

Nagy kérés ha azt várom hogy jöjjön valaki aki mindent megold?

Figyelt kérdés
Az életem egy nagy káosz.. és egyedül hiába próbálok rendet tenni. Igazából segítséget szeretnék, csak ha kapok is az van, hogy a másik szóban segít és nincs mellettem. Tudjátok én csak azt szeretném hallani valakitől akinek fontos vagyok, hogy "megoldunk mindent"

okt. 7. 23:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
49%
Minden rendben lesz
okt. 8. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
Ieg nagy kérés mástól várni a saját életed rendbetételét.
okt. 8. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Elkeserítelek. Olyan nincs, hogy valaki mindent megold helyetted. Van aki segít, de megoldani senki nem fog semmit helyetted. Ez a te utad, neked kell mindent megoldanod. Én is voltam szar helyzetben, elvesztettem mindenemet, nem volt hova mennem, kb hajléktalan voltam, egy alagsorban laktam hónapokig, stb. Aztán a mínuszból el kellett kezdenem építkezni, mert nem volt más opció. Nem maradhattam a hideg, büdös, penészes, húgyszagú alagsorban örökre.

Most egyetemre járok, és egész jó állásom van.

Nehéz az első lépés, de ha már kicsit is kintebb vagy a szarból, akkor az nagy dolog.

okt. 8. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sincs olyan aki csettintésre mindent megold helyetted is. A rendrakás része pedig az, hogy először is átlátni a káoszt. Tehát kérdező, egész pontosan mivel vannak jelenleg problémáid, és mi az ami neked nem megy, amiben mások segítségére lenne szükséged? Elsősorban ezeket a dolgokat kell meghatározni, és ha nekünk is leírod akkor jobban fogunk tudni tanácsot adni.
okt. 8. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
#14 Mást szeretnék, mint a szüleim.. úgy élek most, mint ők és ez nem élet csak szenvedés és semmittevés.
okt. 8. 09:52
 16/21 anonim ***** válasza:
Akkor úgy érted valaki mentsen ki onnan, vigyen át téged a saját életébe? És miért, hogy élsz most te?
okt. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Mielőtt a ragadozók betalálnak téged privátba, elmondom mi a baj ezzel az egésszel. Ha valakitől így várod hogy megmentsen, annak te ugyanúgy kiszolgáltatva leszel utána, mint most a szüleidnek. Az se a te valódi életed lesz amit valójában magadtól élni akarnál, hanem amit a másik fél rád erőltet, rosszabb esetben rád erőszakol.
okt. 8. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Az a helyzet hogy senkit sem mentenek meg, csak van aki talpraesettebb és ha ő segítséget is kap, az is a minimalis szint, amit tudja hogy hogyan kérjen.
okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen nagy kérés.

A saját életedet csak te rakhatod helyre, mégpedig sok munkával, lépésről lépésre.

Ha elhatároztál valamit, a konkrét dolog megvalósításához kérhetsz - eleinte lehetőleg professzionális- ( családsegítő, lelkisegély, stb ) segítséget.

Ha mindent egyszerre akarsz azt se te, se más nem bírná el. Haladj sorban, és légy kitartó.

Sok sikert!

okt. 8. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"azt szeretném hallani valakitől akinek fontos vagyok, hogy "megoldunk mindent""


Amire szükséged van, az empátia és támogatás, nem az, hogy valaki megoldja helyetted. És ez teljsen valid is.

okt. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!