Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nagy kérés ha azt várom hogy...

Nagy kérés ha azt várom hogy jöjjön valaki aki mindent megold?

Figyelt kérdés
Az életem egy nagy káosz.. és egyedül hiába próbálok rendet tenni. Igazából segítséget szeretnék, csak ha kapok is az van, hogy a másik szóban segít és nincs mellettem. Tudjátok én csak azt szeretném hallani valakitől akinek fontos vagyok, hogy "megoldunk mindent"

okt. 7. 23:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
51%
Mért nem számíthatsz a családodra és barátokra?
okt. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

#1 Nem, mindig azzal vádol a család, hogy rosszul látom a valóságot..

Nem hajlandóak segíteni, ha nem ismerem el, hogy igazuk van, miközben nincs igazuk.

okt. 8. 00:07
 3/21 anonim ***** válasza:
23%

Legalábbis te így gondolod. De nem biztos, hogy az a tény. Mondjál példákat. Egyetlen családtag sincs, aki veled ért egyet? És barátok?

És miben kéne segíteniük?

okt. 8. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
84%
Nem leszek népszerű, de nem a csodát kéne várni a Gyakorin ;)
okt. 8. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Hasonló cipőben járok. Hiányzik, hogy legyen bizalmasom támaszom mellettem. De csak azért valakivel lenni, mert ezt nyújtja neked nem a masik szeretetéről szól. Inkább kodependencia. Nálam a családban anyukám és nagynénim is az volt. (Szinte mindenki az aki diszkfuncionális családban nő fel).

Igyekszem én nem követni el hasonló dolgokat. Bizalmasnak jó lehet egy barátod is akivel kölcsönösen osztotok meg dolgokat. Vagy ha sok minden felhalmazódott akkor pszchiológus. Nekem is elkéne már mennem csak nehéz rá vennem magam

okt. 8. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
91%

Persze nem azt akarom beállítani hogy a kodependensek önzőek és rossz emberek. Inkább csak nem kapták meg ők sem a feltétel nélküli szeretet és a világban sokan vagyunk így.

Természetes, hogy az ember vagyik egy szeretetteljes kapcsolódásra biztonságra támaszra azok főleg akiknek nem volt.

Csak azt gondolom elsőnek magunknak kell magadnunk azt a bizonyos szeretet, hogy utánna képesek legyünk szeretni másokat. De jó ha közben van egy barát(nem zárkózol be) akiben megbízol és megtudsz nyílni és ha ez kölcsönösen műkődik.

okt. 8. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Kodependencia. Az társfüggés, ha szerintem nem tudom egyedül megoldani azt a helyzetet amit nem egyedül teremtettem?
okt. 8. 02:17
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi az a helyzet egy konkrét dolog?
okt. 8. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem érdemes lenne elgondolkodni, mert ha az egész rokonság ellened beszél ott valószínűleg tényleg gond lehet.

Az egyik ismerősöm is így kallódott el. Elmenekült az abyjától, mert az nem osztotta vele a világnézetét. Utána ment emberről emberre. Szerinte a világ hülye volt, mindenki gonosz volt, minden rossz volt, az is csak rosszat akart neki aki a barátja volt... Amimt az embere ellent momdott neki, faképnél hagyta és rohant a következőhöz, amíg el nem fogytak az emberek és egyedül maradt.

okt. 8. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%

Pszichológus.

Ugyanis neked saját magadnak kell kiásnod magadból a megoldókulcsodat az életre.

Senki nem fogja megmondani, megoldani. És nagyon helyesen. A te életed a te felelősséged, senkit nem terhelhetsz vele.

Ha nincs egyetlen támogató ember a környezetedben(család, férj, barát barátnő),akkor fizetni kell érte.

Nem a gyakoris Kis Piroska válaszától fog az életed megoldódni.

okt. 8. 04:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!