Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hagytatok már el autót? xD

Hagytatok már el autót? xD

Figyelt kérdés
egyszer volt hogy mentem munkába de egy parkolóba meg kellett álni hogy felvegyem a céges kocsit és azzal menni a többiekért.. munka végén már más vitt mindenkit haza... otthon nagyba elvoltam.. szomszéd kérdezi hogy a kocsim? áhh mondom ott van hátul ( nem esett le még mindig xDD) aztán este 10-kor eszembe jutott hogybasszus az autó ott maradt a parkolóba!! xD szerencsére csak 2 kilométerre volt tőlem xD vicces volt

ma 15:54
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Olyan volt, hogy bringával mentem melózni, de gyalog mentem haza, mert megfeledkeztem róla. De azért ennyire nagypályás nem vagyok, mint te, hogy a kocsimat felejtsem ott. 😂
ma 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Párom volt úgy, hogy átment kocsival a barátaihoz, de hazasétált, aztán reggel kereste, hol parkol. Nehezen jött rá, hogy hol a kocsi :D
ma 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen tesom. Nem tudta hova parkolt le.
ma 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 10 emeletes házak parkolójában hagytuk, majd elmentünk. Pár óra múlva alig találtuk meg, annyira egyformák voltak a parkolók...
ma 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem, mert nincs jogsim, de gondolkodtam már azon, hogy ez vajon lehetséges-e? :) Szerintem én képes lennék rá.
ma 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
64%
5-ös vagyok, folyt.: Azt szeretném kérdezni, hogy egyébként ilyenkor mi van? Ha valaki tényleg elfelejti mondjuk Budapesten, hogy hova rakta le az autóját, ő hogy tudja megtalálni? Van erre valamilyen módszer vagy lehetőség?
ma 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
én egyszer a játszótéren elhagytam, csak otthon vettem észre, aztán hiába mentünk vissza már nem volt meg az autó :(
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Autót még nem, de régen megesett hogy egy barátommal biciklivel elmentünk valahova kiülni a természetbe és beszélgetni egy jót, majd utána haza indultunk. Szinte már haza is értünk amikor eszünkbe jutott hogy: "Basszus, a bicikliket meg ott hagytuk!"

A legviccesebb az hogy mindketten elfeledkeztünk a bicókról...

Tudom miért voltunk mi barátok😂

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szomszéd a motorját hagyta a lányánál. De jobb is. A lányával egy Társasházban lakik egy régi kollégája, kegyetlenül berúgtak, a szomszéd gyalog négykézláb ment haza, és végig ordibálta az utcát, hogy ellopták a motorját,amikor kereste a garázsban.
ma 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!