Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már 3 hete azt álmodom, hogy...

Már 3 hete azt álmodom, hogy 170-nel elütök egy kisgyereket, és holnap nagy útra kell mennem kocsival, ez meg fog történni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A story az annyi, hogy szeptember 14.-én hajnalban felugrottam álmomból és konkrétan el is üvöltöttem magam, majd olyan sokkos állapotba kerültem, hogy nem is emlékeztem sem az álomra, sem erre az egészre. Viszont felírtam a jegyzetembe, hogy azt álmodtam, hogy egy eger táblánál 170-nel elütöttem egy roma kisgyereket. Szeptember 14 óta minden egyes nap ezt álmodom, mindig amikor álmomban elütöm felébredek tiszta vizesen a valóságban, és most megyek Miskolcra a keresztfiamhoz realizáltam, hogy Eger kvázi Miskolc mellett van, most mi lesz? Esküszöm, hogy kocsiba sem merek szállni…



tegnap 19:23
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
#10: Akkor viszont a kérdező kellene lássa az álmában a zsákot a cigánygyerek hátán, amikor elüti, de arról nincs szó, hogy repülnek a bankók szanaszét :D
tegnap 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Mert leragadt a koccolásnál pillanatánál, úgy hogy a lóvé reptetést már nem is érzékelte.
tegnap 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
#12: VIszont előtte látta a gyereket a zsákkal a hátán. Vajon mit gondolhatott, pénz helyett mi van benne?
tegnap 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!