Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Már 3 hete azt álmodom, hogy...

Már 3 hete azt álmodom, hogy 170-nel elütök egy kisgyereket, és holnap nagy útra kell mennem kocsival, ez meg fog történni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A story az annyi, hogy szeptember 14.-én hajnalban felugrottam álmomból és konkrétan el is üvöltöttem magam, majd olyan sokkos állapotba kerültem, hogy nem is emlékeztem sem az álomra, sem erre az egészre. Viszont felírtam a jegyzetembe, hogy azt álmodtam, hogy egy eger táblánál 170-nel elütöttem egy roma kisgyereket. Szeptember 14 óta minden egyes nap ezt álmodom, mindig amikor álmomban elütöm felébredek tiszta vizesen a valóságban, és most megyek Miskolcra a keresztfiamhoz realizáltam, hogy Eger kvázi Miskolc mellett van, most mi lesz? Esküszöm, hogy kocsiba sem merek szállni…



tegnap 19:23
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Fel kéne keresni akkor egy pszichológust.
tegnap 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Katona Dius ***** válasza:
100%
Ne menj 170-el.
tegnap 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
2. Az a baj nem tudhatom, hogy mikor lesz valami baj. Tudatosan soha nem mennék ennyivel, de ki tudja milyen problémák adódnak, tudod.
tegnap 19:34
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
#3: milyen probléma miatt mennél 170-nel?
tegnap 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Miskolc felé nem lesz Eger tábla egyik helyen sem. Nem fogsz 170-el menni, mert minden Egerbe vezető út vagy településen visz keresztül vagy nagyon le van szabályozva. De ha azt látod, hogy Egerhez közeledsz, akkor tartsd be szigorúan a sebességkorlátozást. Jut eszembe: az M25 autópályánál mehetsz gyorsan, de ne menjél és nem lesz baj. Az M25-ön 110 km/h a megengedett.
tegnap 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
5. Hu, oké, oké, most kicsit megnyugodtam, köszi!
tegnap 20:11
 7/13 anonim ***** válasza:
Nem tudom merről mész Miskolcra?
tegnap 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Aki egy rémálomból üvöltve ébred -sőt, többször, visszatérő formában újra álmodja- az szerintem NE vezessen autót, és a lehető leghamarabb menjen orvoshoz!
tegnap 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Én azt álmodom 10 éve, hogy nyerek a lottón, valahogy mégse dől a pénz...


Remélem érted az iróniát

tegnap 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

#9.

A te esetedben könnyű a magyarázat:

nyertél a lottón, de elvitte a cigánygyerek!😁


/akit aztán a kérdező elütött/

tegnap 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!