Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Volt mar olyan hogy nem...

Volt mar olyan hogy nem tudtatok befizetni valamelyik szamlatokat?

Figyelt kérdés
ma 08:03
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
2006 környékén vált nemzethy sporttá sajnos az én háztartásomban a számlatologatás, - váltásokban nem fizettünk be számlákat, mert nem volt miből. Hivatásos katona voltam akkoriban, akinek nem voltak drága hóbortjai, nem hódolt szenvedélybetegségnek, még sem jöttünk ki a bevételeinkből a jelenlegi feleségemmel. Eléggé embert alázó és kemény időszaka volt ez életemnek. Ennél rosszabb korszaka csak akkor volt az életemnek, amikor az Antall József rászabadította az inflációt a "reformálódó" Magyar Népköztársaságra! Van olyan része a "Jókívánság listának", ahol önmagától is kinyílik, mert annyiszor emlegettem nagyjainkat akkoriban!
ma 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
0%

Maga a bank is mondta hogyvtartozasokra alap hogy nem veszunk fel hitelt!


Aki a saját megélhetését se tudja vedezni az ne plusz tartozasokba verje magát mert akkor plane nem tudja fenntartani magát!

ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
A hitel nem azoknak van kitalálva akiknek nincs pénze (mert hitellel még kevesebb lesz)hanem akiknek van!
ma 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!