Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit csináltatok a helyemben?

Mit csináltatok a helyemben?

Figyelt kérdés
Idén nagyon laza az orarendem az eddigi évekkel ellentétben. Kicsit furcsán érzem magam emiatt. Heti egyszer dolgozom 8 órában. Többet is tudnék. De jó lenne már kapcsolatot is kialakítanom abban a városban ahova jövőre költözni szeretnék. Szerelemre és baratsagokra gondolok, mert több eve nem jártam senkivel és már hiányzik. Most azon vacillalok hogy több munkát vallaljak vagy a maganeletemmel foglalkozzak. A szuleim meg tamogatnak. Iden fogok vegezni 22 vagyok

tegnap 15:41
 1/4 anonim ***** válasza:
mindkettőt egyszerre?
tegnap 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
24%
Építsd az életed, ne pazarold az idődet holmi szerelemre és barátságra
tegnap 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
44%

Hát, figyelj. Én heti 15 órában nyelvsuliba járok, heti 3 napot dolgozok(10 órában, főállás), heti egyszer megyek egyetemre (levelező, reggeltől estig), és minden este 1,5-2 órát tanulok. Emellett komoly párkapcsolatom van, akivel heti egyszer tudunk sajnos csak találkozni, de 1-2 hetente egy egyetemi bulit is meg tudok oldani, és olyankor egy napot a koliban alszok.

Kb minden percem foglalt, és nem sok idő jut ezeken kívül semmire, de nem lehetetlen. Ha nekem megy, akkor bárkinek fog.

tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem zárja ki a kettő egymást. Ha bírod, vállalj több munkát és közben építsd a magánéleted is.
tegnap 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!