Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran járnak hozzátok...

Milyen gyakran járnak hozzátok a futárok, milyen gyakran rendeltek?

Figyelt kérdés

Én szinte mindent neten veszek, és szeretek is vásárolni, így havi 5-10 rendelésem biztos van. Legtöbbször a GLS és a magyar posta jön.


Kaján kívűl tényleg mindent online veszek, kezdem azt hinni, hogy a futárok egy őrült rendelős nőnek hisznek. :D


tegnap 23:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Irigyellek, nem nagyon vásárlok neten, mivel nagyon félek megadni a kártyaadataim. Szerencsés vagy. Neten többet lehet venni, nagyobb a választék meg van hogy olcsóbb. Ne foglalkozz azzal, más mit gondol. Ha boldoggá tesz, akkor hajrá. :)
tegnap 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Utánvéttel simán vehetsz! :D én is csak úgy veszek:)
tegnap 23:06
 3/6 anonim ***** válasza:
Jaa, akkor már értem. Ne haragudj. :)
tegnap 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pár éve naponta jártak hozzám. Mindig rendeltem valamit, könyvet, DVD-t, CD-t, bele sem merek gondolni mennyi pénzt vásároltam el :D Kicsit vásárlás függő voltam. De mostanában már havonta csak 1x Shein-t, ha tehetem, akkor amit csak lehet személyesen vásárolok.
tegnap 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Katona Dius ***** válasza:

Én is sok mindent veszek neten, könyveket, ruhákat, egyebeket. De én csomagautomatába szoktam rendelni, mert az ott van a munkahelyem mellett és nem kell egész nap ugrásra készen állni, hogy mikor jön a futár :DA munkámból adódóan sokat kell járkálnom a városban és a futár általában az előző címről hív, ami azt jelenti, hogy olyan 5 percen belül ott van. Na mármost én 5 perc alatt nem biztos, hogy visszaérek, szóval nálam a futár nem opció. Előre én sem szeretek fizetni, a kpt meg nem szívesen hagyom a portán. A portásokban teljesen megbízok, de elég nyitott a rész és bárki bármikor be tud a pult mögé menni, ha épp az adott portás kiugrik a mosdóba.

Szóval én maradok az automatáknál, ott bármikor fel tudom venni a nap folyamán.

Nálam a rendelések olyan havi 5-8 rendelés. Ismerősi körömből kiindulva ez nem számít soknak, ismerek olyat, aki heti 5x rendel. Pl kolléganőm olyan, hogy mivel olyan korú a gyereke, hogy nő, mint a gomba és kb egy évszak egy gardrób ruha, így neten vesz alig használtakat, és ha kinövi a kislány, akkor el is tovább is értékesíti. Így hozzá kb napi szinten jön a futár :D

tegnap 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Kisebb dolgot már mindig csomagautomatába rendelek.
ma 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!