Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Voltatok úgy hogy rendeltek...

Voltatok úgy hogy rendeltek valamit az ebay-rol, aztán nem jött meg és el tudtátok intézni, hogy visszakerüljön a pénz hozzátok?

Figyelt kérdés
És ha igen engem az érdekelne, hogy hogyan tudtátok visszaszerelni az átutalt pénz?

2015. jan. 23. 20:24
 1/9 anonim ***** válasza:
26%
paypallal kell fizetni
2015. jan. 23. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
azt eddig is tudtuk
2015. jan. 23. 20:36
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Volt többször is hogy nem érkezett meg időben és írtam az eladónak, azonnal visszautalta a pénzt. Volt hogy később a termék is megjött, csak extra lassú volt a posta.
2015. jan. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nálam egy nagyobb értékű dologról lenne szó, egy szűkön 75 ezer forint értékű prociról, ami nagyon kezd idegesíteni, hogy nem fog megérkezni, és ez az első alkalmam a vásárlásnál is
2015. jan. 23. 20:49
 5/9 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi ideje jön és honnan?
2015. jan. 23. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
pontosan 37 napja hogy odadtam a pénzt érte
2015. jan. 24. 11:09
 7/9 anonim ***** válasza:

Regisztrált postával küldik?

Írj az eladónak mindenképpen, hogy nem kaptad meg és próbáld meg visszakérni az árát. Ha nem hajlandó akkor paypal dispute-t kell nyitni.

2015. jan. 24. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
milyen a regisztrált posta?
2015. jan. 25. 12:57
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagy értéknél nem simán küldik hanem van nyomkövetési szám is hozzá, azzal láthatod hol tart a csomagod. Keresd meg a tracking numbert... ebay-en szokta írni a megvásárolt terméknél, ha nincs akkor kérdezd az eladót.
2015. jan. 25. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!