Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szép napot! Olyan kérdéssel...

Farkas9606 kérdése:

Szép napot! Olyan kérdéssel fordulok hozzátok rendeltem egy cipőt erről az oldalról: www.nikeinhungary.com December 6-án és még nem érkezett meg írtam e-mailt de semmi válasz. Rendelt már valaki innen esteleg ?

Figyelt kérdés

#Nikeinhungary
2021. dec. 17. 15:29
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez nem egy hivatalos Nike kereskedő, sőt inkább egy kamu oldal. Nincs impresszum, nincs ÁSZF, semmit nem tudsz az eladóról, semmilyen EU-s vagy magyar törvény szerinti kötelező adat nincs rajta.


Most annyit tehetsz hogy vársz, a karácsonyi csúcsforgalom miatt minden futárszolgálat le van terhelve. Viszont nagyon benne van a pakliban, hogy vagy valami ócska kínai hamisítványt vettél, vagy egyáltalán nem is kapsz semmit. Így vedd számításba azt is, hogy a banknál kell az utalást visszaigényelni, ha van rá lehetőség. Nemrég egy ugyanilyen kamu ruha/cipőoldalas kérdésnél a kérdező megválaszolta, hogy a bank nem teljesítette a visszatérítést.


Legközelebb pedig figyeld a jeleket: idióta domain név + 0 eladói adat + irreális árak = átverés.

2021. dec. 17. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Registrar Info

Name

ALIBABA.COM SINGAPORE E-COMMERCE PRIVATE LIMITED

Whois Server

grs-whois.aliyun.com

Referral URL

[link]

Status

ok [link]

2021. dec. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Tanulopenz
2021. dec. 17. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az sajnos, nem tudok mit csinálni. Jeleztem a banknál de sajnos ténylegesen nem tudja teljesíteni a vissza térítést. Szó szerintem tanuló pénz..
2021. dec. 17. 22:54

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!