Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? És vajon tényleg...

Mit tegyek? És vajon tényleg megtenné?

Figyelt kérdés

Van egy személy, akivel nemrég barátkoztunk össze. Ő bízik bennem, én is bízok benne. De mindennap ír és udvariatlannak érzem, ha nem válaszolok. De nekem rengeteg tanulnivalóm és házim van, s nem tudom egyszerre mindet csinálni. De őt se hagyhatom el mivel depresszióba esne végül öngyilkos lenne. Ezt ő maga mondta. Más barátot nem tud szerezni.


19L (én)

28F


tegnap 20:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ez sz@r ügy...
tegnap 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyennel fenyegetőzők 99%-nak csak a szája jár. Aki így próbálna meg engem zsarolni, azt leépíteném, engem senki ne zsaroljon.
tegnap 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Úristen, szálljál ki az önjelölt öngyilkos életéből, mert megfojt, és még a végén te leszel maradék erőddel öngyilkos! Instabil érzelmi manipulátorokkal nem kezdünk! Az neked semmi mást nem hozhat, csak bonyodalmat! Nem vagy felelős érte, ne is játssz el gondolattal, hogy az vagy.
tegnap 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De őszintének tűnt. És az én lelkemen száradna, ha tényleg megtörténne. És én ezt nem akarom.
tegnap 20:53
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Kislány, éljed már a saját életedet, ne kösd össze egy elmebeteggel! Ennyibe becsülöd magad? Össze akarsz vele házasodni, hogy 80 évre biztosítsd, hogy nem lesz öngyilkos? Mi vagy te, Teréz anya?
tegnap 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Ő tehet róla, ha rádtolja. A saját életéért ő maga a felelős, nem te.

Ne hagyd magad ezzel zsarolni.

tegnap 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel azért figyáznék a helyedben, mert már most passzív zsarolás. Így nem csoda, hogy "más barátot nem tud szerezni". A jó barátságok nem azért működnek mert a másik elvására szerint csinálsz mindent, hanem azért mert kölcsönösen szeretitek a másikat olyannak amilyen.
tegnap 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!