Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fura, hogy a kedvenc napom...

Fura, hogy a kedvenc napom COVID-19 járvány idején ez volt?

Figyelt kérdés
Amikor covid vészhelyzet volt, akkor végre az volt a járvány idején a megkönnyebbülés mikor pozitív lett a tesztünk és végre átestünk ezen az egészen. Nektek mi volt a tapasztalat, érzések ezzel kapcsolatosan?

ma 15:30
 1/3 anonim ***** válasza:
72%
Én egy fél pillanatig nem paráztam. Ugyanúgy jártam dolgozni meg minden. Első hullámban el is kaptam és bedugtak tök egészségesen karanténbe. Azután gyűlölöm az ilyen álrettegést, de szerencsére vége van, csak egy rossz emlék
ma 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
60%
Most eszedbe jutott hirtelen a covid, vagy mi ez a napi 10 kérdés róla hirtelen? :D Már kb el is felejtette a többség. Lerágott csont.
ma 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
63%

Én leszartam kb. Egyetlen ismerősöm sem lett komolyan beteg, nem féltem egy pillanatig sem, hogy elkapom. Aztán elkaptam, 3-4 nap alatt jobban lettem és ennyi.


A jó és rossz élményeim az időszakból nem a náthához köthetőek.

ma 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!