Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Melyik a kedvenc évszakotok?...

Melyik a kedvenc évszakotok? Nekem a mai kor extrémen forró nyarai után egyértelmű hogy az ősz és a tél, késő ősz és kora tél.

Figyelt kérdés

júl. 15. 11:15
A kérdező szavazást indított:
Tavasz
Nyár
Ősz
Tél
26 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:

A nyár a kedvenc évszakom. Után a december jön az ünnepek miatt, utána jön csak a tavasz.

Nem vagyunk egyformák. Mindenki mást szeret, mást bír.

júl. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Antiszociális lény ***** válasza:
87%
Késő ősz, korai tél amikor még el lehet lenni egy pulcsiban/mellényben és sokkal stílusosabban lehet öltözni, mert nem izzadsz szét mindent.
júl. 15. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es antiszociális lény lol, de igaza van. A nyár az ez ami most van, 40 fok. Ez kellemes?

Magyarországon a telek nem is kemények már, -5 fokig simán lehet kint sétálni ha vastag zokni van az emberen, vagy aki fázós akkor fülvédővel...

júl. 15. 12:58
 4/10 anonim ***** válasza:
94%
Nekem is az ősz, főleg, amikor ködös, esős az idő. A hőmérséklet is nekem kedvező, imádom a Halloween hangulatát, az erdő és az avar jellegzetes illatát. Meg az őszi ruhatáramban érzem magam a legkomfortosabban; elég sok pulcsim is van, meg szeretek is olyanokban járkálni.
júl. 15. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem alapvetően tavasz és nyár, de most már új típusú ősz-téllel az egész magyar időjárást szeretem - szélsőségein kívül. Nyári hőségben strandolok, azonkívül egész évben túrázok. Én extrém módon bírom a nyarat és az elején idegesítő is a sok nyavalygás, de jelenleg a 2 hetes hőséget már tényleg soknak tartom szintén.
júl. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Nekem egyértelműen október-április közötti időszak. Szinte ugyanaz végig kis túlzással.

Május-szeptember kevésbé de július augusztus ami a legutáltabb

júl. 15. 17:16
 7/10 anonim ***** válasza:
Nyár, csak a mostaninál pár fokkal hűsebb éjszakákkal.
júl. 15. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
7-es komolyan van akinek ez az idő a szimpatikus ? Fel nem foghatom miért ?
júl. 15. 17:38
 9/10 anonim ***** válasza:

#8

Hát, mint írtam az éjszakai 20+ fok nem túl szimpatikus, 18-19 jobb lenne. De igen, nappal szeretem a 30 fokokat, nekem kellemes. :)

Nincs "miért", egyéni ízlés, én se firtatom hogy te "miért" mást szeretsz.

júl. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Én is írtam...

Én éjre a 24 fokot még talán bírom. A 26 fokos szobát toronyventivel 23-ra hűtöm 2 órán át és utána már hajnalra legtöbbször a kinti levegőtől is jó lesz. Ritkán adódik, hogy felkelek és vissza kell kapcsolni.

júl. 15. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!