Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki menne a kedvenc strandjàra...

Ki menne a kedvenc strandjàra egyedül,ha tudja, hogy az exe is ott virít az új nőjével?

Figyelt kérdés
Nem ciki,hogy neki van nekem meg nincs párom?

szept. 6. 00:13
 1/5 anonim válasza:
100%

Nem ciki.

De biztos, hogy kellemetlen lenne, így én kihagynám.

szept. 6. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Az, hogy neki új partnere van, nem változtat azon, hogy te is élvezheted a strandot. Ha úgy érzed, hogy kényelmetlen lenne, lehet, hogy érdemes más időpontot választani, amikor biztos, hogy nem futsz össze velük. Az egyedül töltött idő is lehet szórakoztató, és egyáltalán nem ciki, ha önállóan mész el pihenni. Értékeld ki a strandot, és próbálj meg a saját élményeidre koncentrálni.
szept. 6. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugyan már....
szept. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
De, gyorsan szedj fel valakit, ez egy verseny!!!!
szept. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha a világ normálisan működne, akkor nem lenne gáz, de amilyenek az emberek mostanság, én nem mennék, nem akarnám, hogy azt higgye bárki is, hogy utánuk futkosok, vagy kémkedek. Hallom a fiú barátaimtól, hogy milyen tévképzeteik vannak és hát azt kell mondjam katasztrófa, mondjuk a nők se különbek.
szept. 6. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!