Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy írnátok meg az önéletrajz...

Hogy írnátok meg az önéletrajzot fizikai munkákra, ha eddig szellemi munkát végeztél?

Figyelt kérdés

ma 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%
Ha nem igényel képzettséget a munka, akkor nincs nagy jelentősége. Annyit írnék, hogy fizikailag képes vagyok a munka elvégzésére, egészséges vagyok stb.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kidomborítanám benne a fizikai képességeimet és minél egyszerűbben fogalmaznék, hogy ne derüljön ki okosabb vagy, mint a HR-es. :)
ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Az önéletrajzban fel kell tüntetni a végzettségeidet és az előző munkáidat, innentől fogva teljesen mindegy, hogyan fogalmazod meg.

Én is egyszer, végső elkeseredésemben beadtam az önéletrajzom egy lángossütőbe, de rögtön közölték, hogy nem vesznek fel, mert teljesen biztosak benne, hogy pár hét és elmegyek, ha jön jobb állás.

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Akkor ez egy soha véget nem érős történet lesz, mert irodára nem vesznek fel, ezért próbálnék valami fizikait, pl. gyár vagy bolt. De így oda sem fognak felvenni. Ennyi erővel lehúzhatnám magam a wc-n.
ma 09:57
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
4: hát ez egy ördögi kör, igen!
ma 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Inkább már le sem merem írni milyen megoldásokon gondolkodom.
ma 10:15
 7/15 anonim ***** válasza:
6: mi lenne, ha tanulnál egy új szakmát és azzal vállalkoznál?
ma 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Addig sem ülhetek itthon, valamint nem vagyok vállalkozó típus.
ma 10:24
 9/15 anonim ***** válasza:
8: ha nem is akarsz vállalkozni, így is otthon ülsz, akkor meg nem jobb lenne eljárni valamelyen képzésre?
ma 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Dolgozni akarok, nem tanulni. Remélem ennyiből érthető!
ma 10:32
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!