Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Loptatok már boltból? Ha...

Loptatok már boltból? Ha igen, mit, milyen árban, és lebuktatok vagy nem?

Figyelt kérdés
ma 04:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekként párszáz forintos tételben, egyszer el is kaptak, akkor jött a fejmosás, otthon a cirkusz. Utána többet sosem loptam boltból.
ma 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
1 apró játékot( műanyag tigris) meg pár db csoki. Még gyerekként, ilyen kb 13 évesen.
ma 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Kotont
ma 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Gyerekcsínként történt ilyen, de már akkor is kényelmetlen volt nekem ez és nem szoktam rá, hanem nagyon gyorsan elengedtem ezt a vonalat.
ma 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
70%
Boltból nem, de EU-s pénzekből pár milliárdot lenyúltam az elmúlt 14 évben, úgyhogy tiszta a lelkiismeretem.
ma 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Én nem, de húgom gyerekkorunkban el akart lopni egy melltartót a C&A-ból, normális anyagi helyzetben éltünk, megvehette volna, csak akkoriban 1-2 barátnőjével ez volt a poén, hogy apróságokat ellopkodnak, mint karkötő stb. (Ők még általános iskolások, én már gimis voltam szerintem de én is max ilyen 15-16.) De akkor pont ketten mentünk, aztán persze lebukott, a biztiőr elvitt minket hátra, aztán anyánknak kellett értünk jönni. Nem lett belőle semmi, csak szerintem fejmosást kapott anya. Nem emlékszem, hogy tudtam volna előre, hogy a melltartóban akar kiszökni, vagy csak már kifele mutatta, hogy “hihihi” nem vette le, de én biztos nem támogattam benne, rosszabb esetben is maximum leszartam, hogy jól van, felőlem azt csinál amit akar.😃 Szerencsére leszokott erről a “hobbiról”.
ma 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!