Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki hivogat...

Mit tegyek ha valaki hivogat privát számon de tudom ki ő valójában?

Figyelt kérdés
Valaki hívogat privát számon de tudom hogy valójában ki az illető és mit csináljak tegyek úgy mintha nem tudnám hogy ki ő valójában vagy mondjam meg neki hogy tudom hogy ki ő???
ma 17:32
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
2-es igen rendesen beszélünk
ma 18:30
 12/18 anonim ***** válasza:
59%
Te komolyan ennyire életképtelen vagy, hogy TUDOD, ki zaklat, de ahelyett, hogy kérdőre vonnád, ide jössz fel, hogy mi a fenét csinálj? 🤦‍♂️
ma 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
43%
11, kerdezo! De mirol tudsz vele igy beszelgetni? Es legfokeppen minek?
ma 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
De akkor mit akarsz tulajdonképpen? Ha beszéltek, nyilván tudjátok ki a másik….??
ma 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Vedd fel,és mondd bele mély hangon (vagy haverodat kérd meg rá), hogy "Rendőrség"
ma 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
#8 Jézus... A leghülyébb tanács eddig. Mindenkit blokkolni meg beállítani csengőhangokat...🙄
ma 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 Seila ***** válasza:

Letiltod és kész.

Jahh persze, nem akarod, mert egyszerűen kíváncsi vagy és még hozzá valahol imponál is neked.

Hát akkor szenvedj. :P

ma 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Engem is hívogat valaki, nem tudom ki, de nem is érdekel. Akikkel tartom a kapcsolatot, ők tudják, hogy írásban el lehet érni, sms, e-mail, messenger. Ha olyan nagyon akar velem beszélni valaki, akkor amúgy se egy visszahívhatatlan számról hívjon, vagy ha már tudja a számom, írjon egy sms-t, hogy "XY vagyok, szeretnék veled beszélni, vedd már fel".
ma 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!