Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok itt...

Milyen gyakran kaptok itt privát üzenetet másoktól?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy az nem ér ha valakivel rendszeresen beszélgetsz.
szept. 7. 22:31
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
69%
Nagyon váltózó, főleg attól függ, hogy melyik kategóriákban válaszolok, illetve, hogy kiderül-e a válaszomból, hogy pasi vagyok. Néha már úgy érzem minden válasz végére oda kéne írnom, mert így betalálnak a perverzek még engem is néha. XD
szept. 7. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
79%

Kizárólag, akkor kapok privát üzenetet ezen az oldalon, ha azt hiszik nő tette fel a kérdést, amit kiírtam. Válaszolni nem szoktam rá.


40F

szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
89%

Ma például kaptam hármat is, mert leírtam egy kérdéshez, hogy nekem szexben fontos lenne a kölcsönös megértés és odafigyelés. Mivel nem írtam oda a nemem így mind a három automatikusan hitték, hogy nő vagyok.


Ilyen vagy ehhez hasonló viszonylag gyakran megesik.

szept. 7. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 Metionin ***** válasza:
Pár hetente. Többféle kategória van, a fétisesek; vannak akik képet akarnak; a vallásosak, ezek között speciális egy, aki abortuszos kérdések válaszolóinak küld mindig jézusos privátokat; időnként megjelenik a kövér csaj, aki nem látja a tükörben, hogy hol van rajta a háj és társaik. Extrém ritkán ír valaki normális, úgy évente 1-2 alkalommal.
szept. 7. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
40%
Pár hetente, havonta. Nem válaszolok szex, párkeresés, párkapcsolatok témákban, így a kanos fiúcskák nem találnak meg, helyette van gyalázkodás, ha nem azt kapják amit a kis lelkül szeretne a kérdezőknek
szept. 7. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:

Én szoktam, de nem igazán reagálok a 70% úgyis beteg...


Kivétel ha komolyabb témában szólok hozzá és olyan ír rám, akinek érzem a sorain "muszáj" felelnem pl. : mentális betegség - terelgetem hova fordulhat vagy mondjuk véradás kapcsán ilyesmi.

szept. 7. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Hát attól függ hányszor írok választ, de általában heti 1x-2x kapok.
szept. 7. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Nagyon ritkán, valamikor 2-3 hetente, máskor még 1-2 havonta sem.
szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Mostanában ritkábban. Volt egy időszakom, amikor több inceles kérdésnél, meg "nincs nőm, lúzer vagyok, meg akarok halni" dolognál próbáltam segíteni.


A vége mindig káromkodás, krvázás, gyanúsítgatás lett. Mert változni nem akartak, segítséget nem akartak. Mindig megkaptam, hogy egy gonosz kva vagyok, akinek csak apénz kell (??????), meg hasonlók.

Segítsen az ilyeneknek a hóhér.

szept. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Hetente, általában normálisat. Néha meg beszólnak.
szept. 7. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!