Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen gyakran kaptok itt...

Milyen gyakran kaptok itt privát üzenetet másoktól?

Figyelt kérdés
Annyi, hogy az nem ér ha valakivel rendszeresen beszélgetsz.
szept. 7. 22:31
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Kb havonta 1x normál esetben. Ha néha napján válaszolok valamire a szexualitás témában és nem teszem egyértelművé, hogy férfi vagyok, akkor fixen ír több ember is mindig.
szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

Többször, mint szeretném, és ritkán normálisat.

Pedig a szexbe közvetlenül sose írok, legfeljebb máshol jön elő érintőlegesen.

szept. 8. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:

Változó, attól is függ mennyit és mit válaszolok.

Talán heti 1-2 fixen van. Ha aktívabb vagyok, akkor jóval többet, ha meg nem nagyon, akkor ez is ritka ugye.


Férfi vagyok, de többször volt, hogy ismerkedési szándékkal is írtak rám nők (igen valódi nők, mivel volt akivel találkoztam is, sőt kapcsolat és szex is volt).

Néha beteg emberek hülyeségeit olvasom, de van hogy kanos gyökerek próbálkoznak valamivel. Néha melegek, vagy kamusok...

Elég vegyes milyen itt a felhozatal, inkább a minősége a fontos a privátnak, nem annyira a mennyisége. Van 1-2 hülye akik fixen írnak ki ostoba kérdéseket, na ha oda valami csúnyát írsz, akkor 3-4 nickről mocskolódás és gusztustalan fröcsögés garantált.

szept. 8. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
heti-havi... viszonylag sok a válaszom, így azért betalálnak. Bár sokszor csak hülyeségeket kérdeznek
szept. 8. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

Ha a válaszom/kérdésem alapján azt hiszi, hogy nő vagyok és be akar vágódni.

Ha nem egyezik a véleményünk és küld egy nyomdafestéket nem tűrő üzenetet.

Ha lepontoztak de mégis az én válaszom tartja a legjobbnak és kér még tanácsot.

Ha bejött a tanácsom és sikerült neki a dolog megköszöni.

Ennyi jutott most eszembe amikért üzeneteket kapok heti 1-2-3 alkalommal.

szept. 8. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

Nagyon változó, most nyáron például 1.5 oldalnyi üzenet jött, párnak visszaírtam, de több válasz nem érkezett tőlük.

Eleve kevés normális hangneműt kapok, vagy olyat, amiből normális beszélgetés kezdődne, pedig szerintem nem szolgálok rá erre.

Évközben, a nyarat nem ide véve, havonta talán 1-2 üzenet jön össze csak. Azok is inkább csak olyanok, hogy 1-1 válaszomból ragadnak ki valamit, azzal kapcsolatban írnak egy privátot, aztán szerintem így szeretnének beszélgetést kezdeményezni.

szept. 8. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ritkán, nincs meghatározott intervalluma.
szept. 8. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Egyre ritkábban.

Következetesen törlöm a privátokat és tiltom a küldőiket, mert nincs semmi, amit ne lehetne kulturáltan rendezni a nyílt platformon.

szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Témája válogatja. De két-három havonta kapok kb.
szept. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!