Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha valaki hivogat...

Mit tegyek ha valaki hivogat privát számon de tudom ki ő valójában?

Figyelt kérdés
Valaki hívogat privát számon de tudom hogy valójában ki az illető és mit csináljak tegyek úgy mintha nem tudnám hogy ki ő valójában vagy mondjam meg neki hogy tudom hogy ki ő???
ma 17:32
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
56%
Miért nem nyomod ki mindig? Sok idegeskedéstől megkímélnéd magadat. Előbb utóbb úgyis megunná, hogy nem veszed fel és nem lehet téged elérni.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
59%
Csak csörget, vagy beszéltek is? Mert ha csak bosszantani akar a hívogatással és nem hajlandó és téged sem hagy megszólalni, nem fog esélyt adni. Ha mégis, üdvözöld a nevén és egyből kiderül hogy reagál.
ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
59%

Engem is hivogattak,de nem ismerős.

A végén felvettem azt elküldtem a picsbe.Megszeppenve mondta hogy rendben.

ma 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
39%
Az en telom le tud privát számokat is tiltani
ma 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
90%
Tiltsd le a privát számokat, aztán hadd hívogasson.
ma 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
47%
Egyszerűbb lenne felvenni, mint ezt ide kiírni
ma 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
91%
Privát számhívást le tudod tiltani. Nálam is le van tiltva, marketingesek hívogattak mindig arról.
ma 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
57%

Kicsit macerás, de valamit, valamiért!

Legyártasz egy speciális "csengőhangot"!

Ez egy néma csengőhang, - üres és amikor megcsörgetik, semmi nem hallható a telefonból.

A másik egy tetszőleges csengőhang - akár a telefonról is, de gyárthatsz egyedit is, amit a telefonra töltés után fel tudsz használni.

A néma csengőhangot beállítod alapértelmezett csengőhangként, a másikat pedig hozzárendeled azokhoz a névjegyekhez, amelyekről szeretnél a későbbiekben is fogadni hívásokat.

Ettől a pillanattól kezdve annyit csörget a jóakaród, amennyit csak akar, mert még csak nem is zavar vele téged, - aztán csak elfárad idővel.

ma 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
57%
Vagy tiltod a privát számokat, vagy felveszed és azt mondod: "Állatkert, madárház tessék. Itt Sas Józsi beszél."
ma 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
88%
Nálam évek óta le van tiltva a privát számról érkező hívás.
ma 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!