Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tudok az esetben tenni...

Mit tudok az esetben tenni hogyha úgy gondolom valaki stalkol engem?

Figyelt kérdés

Apám legjobb barátjának a fia régebben meg akart engem erőszakolni. Rohadt régen láttam már, facebook profil alapján tudom hogy most hogyan néz ki.

A szitu az hogy múlt héten azon a buszon volt, amivel én edzeni megyek (kondiba járok). Néha egyedül, néha párommal. Aznap egyedül mentem. Engem nézett megállás nélkül a buszon, a hideg rázott.

Rá pár napjára valahogyan kiderítette hogy pontosan hol edzek és elkezdett oda járni. Párommal voltam edzeni éppen, hátgépektől eljöttünk. A srác odament és elkezdte szagolgatni az ülést (ahol ültem). Miután eljöttünk a hátgépektől folyamat minket nézett, nem is csinálta a gyakorlatot. Utána is arrafele jött amerre mi voltunk. Aztán egy idő után nem találtam sehol se őt, gondolom lelépett.


Mi tévő legyek? Kezdjek aggódni?


ma 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma már nem kell több sör, hiába van péntek :D
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tehát te megkerestel valakit Facebookon, most is figyeled és az zavar, hogy ő is ezt csinálja.
ma 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

A busz még lehetett volna véletlen is. A többi leírása módszeres követelésre utal, ehhez képest egy naiv "kezdjek aggódni?" kérdést írtál ki a végén, mint akinek fogalma sincs mi történik vele.

Hiányzik belőle az életszerű reakció: ha már követ téged és elkezd ugyanoda járni mint te, hogyhogy nem történt semmilyen konfrontáció és számonkérés, hogy mit csinál (szagolgatja a tested nyomát és ezen mindenki csak úgy továbblép)? Vagy ha állítólag traumád és félelmeid vannak, miért jársz még mindig oda, még inkább vele egy időben és légtérben. Mintha hiányoznának a történetből következetes döntések és következményei dolgoknak.

ma 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi az a stalkol
ma 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

#3 egész idáig én sosem láttam az edzőteremben itt. pedig már fél éve ide járok. előtte nem is láttam vagy 3 éve, azért néztem meg facebookon hogy megbizonyosdjak arról hogy tényleg ő-e az vagy sem.

párom meg akarna verni ha legközelebb meglátja.

ma 19:40
 6/7 Senior Séf ***** válasza:
Nyugi, kinövi.
ma 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
De miért téged verne meg a párod, ha meglátja a zaklatód?
ma 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!