Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért olyan hihetetlen az...

Miért olyan hihetetlen az hogy nincs jogsim? 28F

Figyelt kérdés
Egyrészt abszolút nem érdekelnek az autók, a vezetés, másrészt szegény családból származom, nem volt alap dolog hogy szüleim elküldenek tanfolyamra. Van munkahelyem, de nem keresek olyan jól hogy egy autó vásárlás, fenntartás beleférjen. Mégis úgy vannak vele az emberek mintha ez valami alap dolog lenne, nem kerülne pénzbe se (egy jogsi 500-600 ezer manapság), csak úgy mindenki pikk-pakk megszerzi.
ma 11:49
 1/6 anonim ***** válasza:
34%

Na ja,ma már alap dolognak tartják,mert az emberek többsége a kocsijával villog,ahhoz meg kell jogsi.


Bar nekem is furi kicsit,de kit izgat.

Amikor én leraktam akkor még 80-ból kijött.

ma 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Őszintén szólva, én azt nem értem minek kell mindenkinek autó..

Szennyez is, drága is, ott a tömegközlekedés. Túl kényelmesek az emberek. Én is úgy érzem, hogy lenéznek, mert nincs se jogsim se kocsim (nálam nem a pénz a probléma) de nem akarok vezetni, plusz én szeretek tömeggel utazni. Had döntsük már el mi, hogy mit akarunk.


27/N

ma 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
90%
Nekem van, de nem vezetek mert rájöttem hogy nem nekem való. Amúgy is rengeteg barom van az utakon. Nem értem miért kell erőltetni, főleg ha látszik hogy az illető reménytelen eset.
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
91%
Nem hihetetlen az, hogy nincs jogosítványod. A normális emberek nem akarnak még ebbe is belepofázni, a nem normálisakat meg el kell kerülni.
ma 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Misery ***** válasza:
92%
Aki szerint a mai világban alap a jogsi, meg az autó, meg az a férfiasság szimbóluma, az egy beteg állat.
ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen.
ma 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!