Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Más is hihetetlenül várja,...

Más is hihetetlenül várja, hogy nagyon hideg legyen és nagyon korán sötétedjen?

Figyelt kérdés
Imádom azt, hogy ilyenkor sokkal kevesebb ember van kint az utcán, a sok bulikázó idióta is inkább otthon van. Korai sötétedés megnyugtat.
2023. okt. 9. 10:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
90%

Nagyon hideg legyen?

Nem várom.

Nekem hiányzott hétvégén is, hogy nem tudtam kiülni a kertbe, mert hatalmas szél volt meg eső.

Nem szeretem a 40 fokos hőséget, de egy normál melegben teljesen jól elvagyok. Szeretek arra kelni, hogy süt a nap és csicseregnek a madarak, nyitva az ablakom. Nem arra, hogy korom sötét van. Reggel sötétben jövök, délután sötétben megyek haza.

Tudom ez nem nyerő válasz az oldalon. Bocsi.

N

2023. okt. 9. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
54%
A hideget nem, de a sötetet várom. A lelkem is sötét, szeretem a telet is alapvetően.
2023. okt. 9. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
83%

A hideget várom, bár ami tegnap volt, ma van, az már tökéletes. 22 fokra tudtam hűteni a lakást. 🤩


A korai sötétedés viszont kikészít.



Azt is várom, hogy egyre kevesebb ember legyen kint az utcán, mivel nekem, ha egyetlen idegen ember van halló- vagy látótávolságban, az már tömeg.

2023. okt. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
83%
Én azt várom hogy lehessen korcsolyázni.
2023. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Én azt várom, hogy ne kelljen mindig kabátot felvennem, ha kimegyek a lakásból.
2023. okt. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
32%

Köszönöm!!! Végre valaki más is...

Ha nincs délután 5kor fekete sötétség, nekem kb meg se éri felkelni. Hol a gyönyör? Hol a végtelen éjszaka? Az örökben alvó tánc? Ahol nem azért vagy éber, mert nappal van, hanem mert az elmédben van nappal... mmmhhhh

2023. okt. 9. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
79%

Korai sötétet mélységesen gyűlölöm, zseblámpával lehet bármit csinálni a kertben…


A hűvöset viszont szeretem, ma pl tök jó idő van 😊☁️

2023. okt. 9. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
43%

"a sok bulikázó idióta"


Na te is valami megkeseredett Mormogi-nyugger lehetsz.

2023. okt. 9. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
42%
Én is imádom a sötétet és a hideget. 😁
2023. okt. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
53%
A hideg azer jo,mert a sok mihaszna keregeto es csoves vegre otthonmarad. A tenylegesen cdovesek meg menhelyen.
2023. okt. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!