Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy tramua szintu interju...

Egy tramua szintu interju utan hogyan terjek magamhoz? Soha nem volt velem ilyen. 25L

Figyelt kérdés

Kfc munkarol van szo, a fonok elso kerdese mennyi ido alatt tudnek osszekesziteni egy rendelest.

Ugy hogy azt sem tudom hol a konyha, nekem kell e elkesziteni az eteleket stb.

Aztan elkezdte nekem mondani hogy szerinte en mindenhol csak par honapig dolgozok hogy hiteleket tudjak felvenni aztan lelepek. Semmi hitelem nincs, még egy telefon sem..

3 munka van az oneletrajzomban.

Aztan valahogy szoba jott a szemelyisegem es mondtam hogy 18 evesen még nagyon eretlen voltam mostmar mashogy allok a dolgokhoz, stabil munkat szeretnek. Erre azt mondta ugyan miben valtozott volna a szemelyisegem. Es kinevetett.

Az egesz interju serto volt, majdnem sirtam utana. Mar nem is emlekszem a tobbi dologra annyira rossz volt. Mintha valami trauma lenne bennem most.

Sok interjun voltam mar, de soha eletemben nem volt ilyen mindig tisztelettel, kedvesen fogadtak. Ez a csavo meg olysnokat mondott a lelkem is faj.


szept. 11. 21:44
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekelne, ez melyik lehetett. Komolyan elmennék jelentkezni, hogy ha igy viselkedik, kiröhöghessem :)
szept. 11. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
83%
Miért nem küldted el a k anyjába? Azt kellett volna.
szept. 12. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

És végül felvettek, vagy mit mondott?

Én odamennék dolgozni, csak azért, hogy tudjam szivatni a szerencsétlent egy kicsit.

Nem kérdés, hogy ez egy nagyon buta ember, semmi okod, hogy rosszul érezd magad miatta.

szept. 12. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
77%

Uh, sajnálom, hogy ilyen megalalázás ért.

Esetleg pereld be, bár nem hiszem, hogy penzed van rá.


18 vagy, ez egy tapasztalat volt, ha súlyos is. Nekem is voltak nagy pofonok, ma 30-on túl csak nevetek rajta. Tanultam belőle, nagyobb lett a szám, kiállok magamért. Majd neked is megjön a hangod, akkor már senki nem mer ilyen stílust megütni veled, vagy ha mégis, akkor nem fog megállni a lábán.

szept. 12. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

13. Eroszakkal azt kerdezgette vagy 3x hogy mennyi ido alatt tudnek osszerakni egy rendelest es hogy gyozzem meg hogy miert lennek jo oda, annyit mondtam pontos vagyok es preciz, nem szerezek hibazni. Erre azt mondta elvarja tolem hogy ha o 5 mondatbol allo kerdest tesz fel , a valasz is ilyen legyen es en mit kepzelek hogy csak ennyit mondok amikor ezren palyaznak erre a munkara.

Mondtam neki hogy nekem nem tetszik ez az egesz nem szeretnek ott dolgozni es eljottem.

szept. 12. 17:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!