Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Egy tramua szintu interju...

Egy tramua szintu interju utan hogyan terjek magamhoz? Soha nem volt velem ilyen. 25L

Figyelt kérdés

Kfc munkarol van szo, a fonok elso kerdese mennyi ido alatt tudnek osszekesziteni egy rendelest.

Ugy hogy azt sem tudom hol a konyha, nekem kell e elkesziteni az eteleket stb.

Aztan elkezdte nekem mondani hogy szerinte en mindenhol csak par honapig dolgozok hogy hiteleket tudjak felvenni aztan lelepek. Semmi hitelem nincs, még egy telefon sem..

3 munka van az oneletrajzomban.

Aztan valahogy szoba jott a szemelyisegem es mondtam hogy 18 evesen még nagyon eretlen voltam mostmar mashogy allok a dolgokhoz, stabil munkat szeretnek. Erre azt mondta ugyan miben valtozott volna a szemelyisegem. Es kinevetett.

Az egesz interju serto volt, majdnem sirtam utana. Mar nem is emlekszem a tobbi dologra annyira rossz volt. Mintha valami trauma lenne bennem most.

Sok interjun voltam mar, de soha eletemben nem volt ilyen mindig tisztelettel, kedvesen fogadtak. Ez a csavo meg olysnokat mondott a lelkem is faj.


szept. 11. 21:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem gondolj arra, hogy ez őt minősíti, nem téged. Ettől te semmivel, nem lettél rosszabb semmiben.
szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
88%
Közösségi médiákban jelentesd meg.
szept. 11. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Jaj szívem, sajnálom :( az idő segít majd, meg esetleg a Nem tehetsz róla, tehetsz ellene Facebookján nézz szét.
szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nagyon rosszul vagyok.

Azt erzem valamilyen szinten engem is minositett ezzel nem csak magat.

szept. 11. 22:02
 5/15 A kérdező kommentje:

Azt is mondta nem tudok osszeszedni 5 osszefuggo mondatot, ugy mint o.

Meg hogy gyozzem meg, hogy miert vegyen fel engem.

Soha sehol nem mondtak nekem ilyeneket.

Annyira bejelentenem ezt valahol de nem tudom hol kell es hogy mennek e vele valamire mar sirok is

szept. 11. 22:04
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Ne foglalkozz vele.

Találja meg a csicskásait, és dolgozzon velük. Te csak jól jártál, hogy ilyen hamar kiderült, mekkora tapló lenne a főnököd.

szept. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
100%
Szimplán bele van fulladva a nyomorába és meg van keseredve,irigység,utálat…vagy szimplán meg akar védeni egy élettől ami őt is bedarálta és már tudja hogy mennyire elk&rta az életet ezzel mert nem tudott kilépni idő előtt mint mondják a szokásaink rabjává válunk és talán már fél kilépni mert ez a biztos és látta benned a potenciált hogy neked nem ez az élet kell hanem talán valami más,valami jobb egy karrier mert meg fiatal vagy és ezt úgy tudta neked átadni hogy annyira fájjon hogy ne is gondolj többet ilyen munkára persze ez függ az ember korától is de gondolkodhatsz pozitívabban erről az egészről és ne engedd hogy rombolja az önbizalmadat vagy bármit ez az egész.Ilyen az élet és megyünk tovább el kell fogadni a kudarcokat és nem leragadni mert hogyha leragadsz lemaradsz.Kitartást,a hiba nem veled van,ez az egész őt minősíti amúgy is…
szept. 11. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is jobb, hogy nem vett fel, kiszekálta volna a lelkedet. Sajnos az álláskeresés nem egy kellemes dolog, előfordul az is, hogy átvágják az embert. Én is bőgtem egy párszor, mikor annyi idős voltam, mint te. Próbálj megnyugodni.
szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem kábé 10 éve volt hasonló, még mindig rossz érzés, de már nem annyira. Még be se mutatkoztunk egymásnak, elém dobott egy fénymásolt angol szöveget, és stopperrel mérte, hogy milyen gyorsan fordítom le neki, mert náluk muszáj gyorsan és tolmács szinten beszélni a nyelvet. Ami oké, de nem ilyen jellegű munkára jelentkeztem. Rosszul volt fénymásolva a lap, nem látszott az első mondat eleje. Jeleztem, erre elkezdett kiabálni a pasi, hogy ki kéne tudnom következtetni a szövegből, mit képzelek, hogy húzom az idejét, meg elég durva neveken is szólított. Utána kilökdösött a helyiségből és bevágta az ajtót. Hát totál kikészültem, a villamosmegállóban bőgtem vagy egy fél órát, fel se tudtam szállni egy villamosra se addig. Úgyhogy megértelek.
szept. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
11%
Ha az ilyen kérdésektől már kiakadsz, egyes vevőktől még inkább kiakadnál.
szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!