Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy lány akit neten...

Van egy lány akit neten ismertem meg,egy idősek vagyunk és szeretném át hívni magamhoz mert kiderult hogy tök közel van a lakóhelyünk csak nem tudom hogy így első alkalommal mit tudnánk csinálni?

Figyelt kérdés
Lány vagyok,a szüleim meg engedik hogy bárki át jöjjön akivel beszélek viszont engem nem nagyon engednek el sehová ezért hívom át, más esetben már rég a plázában ülnénk mert úgy hogy még nem ismerjük egymást eléggé nehéz otthon lefogalni magunkat,vagy nem?
júl. 9. 16:53
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hány évesek vagytok, de részemről kizárt, hogy a lányomat odaengedjem egy idegen lakásba, hogy életében először találkozzon valakivel. Még felnőtt nőként sem mennék első találkozásra a másik lakására. Nyilvános helyen, vagy sehogy.
júl. 9. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igen, ahogy ezt le írtam engem meg nem engednek el,beszéltünk már hivasba a barátnőmmel és anyukajaval is,és a szüleink már találkoztak is így ezért engedik meg neki + már 18ak vagyunk
júl. 9. 17:10
 3/7 anonim válasza:
100%

18 vagy (nagykorú!) és nem engednek el? ez gáz..

akkor filmnézés, sorozat, medence van? kártya? borozás, sörözés, társas.. sima beszélgetés..

júl. 9. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nézd, igen 18 vagyok és szigorúak a szüleim, medence sincs, mondjuk a borozás egész jó ötlet jobb mint egy sima beszélgetés, a borral fel lehet dobni ,köszi, vagyis biztos neki is meg engedik az alkoholt, nem tudom,a film meg sori azért nem jó mert úgy nem ismerjük meg egymást, köszi
júl. 9. 17:30
 5/7 anonim ***** válasza:
56%
#3 Semmi gáz nincsen benne, mindenki olyan szabályokat hoz a gyermekének életkortól függetlenül, amilyet szeretne, amíg otthon lakik.
júl. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
@5 Már hogyne lenne. Elvenni egy fiataltól a felnövés lehetőségét komoly szülői hiba. Egy ilyen embert ismerek, 19 évesen lelépett otthonról, azóta hozzá sem szólt a szüleihez. Maximálisan meg is értem.
júl. 9. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy mondás:

Egy óra társasjátékozás közben ismeri meg igazán az ember a másikat.

júl. 9. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!