Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon hivatásos volt a csaj?

Vajon hivatásos volt a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap egy sétálóutcán, a helyszín végülis mindegy, arra lettem figyelmes hogy megy pár méterrel előttem egy csinos, fiatal lány. Aztán mire egymás mellé érnénk, nagy meglepetésemre bement egy négycsillagos hotelbe. Egyből arra gondoltam, hogy basszus ez a lány lehet hivatásos volt és valami gazdag külföldi vagy akár magyar, esetleg vén fószer felrendelte magához? Persze lehetett szállóvendég is, de valahogy nem ez az érzésem. Szegény lány...

szept. 8. 08:41
1 2 3 4 5
 41/43 A kérdező kommentje:
Nem is mernéd kiírni facere, ide kimered mert anonym. :D
szept. 8. 18:54
 42/43 anonim ***** válasza:
50%

Ez a te gondolatod a helyzetről, ami vagy téves vagy valós, Bizonytalan vagy magadban, így fölöslegesen másokat kérdezel, aminek nem sok értelme van.

Téged érdekel a dolog, neked kellene/kellett volna utánajárnod.

szept. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
De minek irjsm ki?Sokksl több ismerősöm van élőben,mint facen.Tehát sokkal többen tudják.Én a valóságban élek,nem a közösségi médiában.
szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!