Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon hivatásos volt a csaj?

Vajon hivatásos volt a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap egy sétálóutcán, a helyszín végülis mindegy, arra lettem figyelmes hogy megy pár méterrel előttem egy csinos, fiatal lány. Aztán mire egymás mellé érnénk, nagy meglepetésemre bement egy négycsillagos hotelbe. Egyből arra gondoltam, hogy basszus ez a lány lehet hivatásos volt és valami gazdag külföldi vagy akár magyar, esetleg vén fószer felrendelte magához? Persze lehetett szállóvendég is, de valahogy nem ez az érzésem. Szegény lány...

szept. 8. 08:41
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:
9es uramisten ezt irigyled :D
szept. 8. 12:26
 12/43 anonim ***** válasza:
63%
Gondolj bele ha semleges neki de tényleg az el van meg ....d...jàk stb amit vállal azt vàllal ő dönti el mit is hogy és nagyon jó pénzért. Nem arrol beszélek hogy gyógyszerre kell vagy kajára a pénz és tűri és szenved ha nem arra kell higy ne Suzukia legyen ha nem audi stb. Jól él és nem erőszaknak éli meg. Igen irigylem én pasiként simàn meg.....egy 80 éves öreg nénit
szept. 8. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 A kérdező kommentje:
Pff..ne haragudj de te beteg vagy. Hozzá nem nyúlnék egy olyan nőhöz aki nem izgat fel, nemhogy még olyanhoz akitől undorodnék is. Ezek a lányok meg ezt csinálják...
szept. 8. 12:58
 14/43 anonim ***** válasza:
75%
Mit álszenteskedsz kérdező?Tudod mennyi olyan feleseg van,aki a férjén kívűl mással nem volt,de csak a pénzért van vele?Az nagyobb ku.rva,mint akit itt szidsz.És nem csak öregek dugják,fiatalok is.Neki így jó,akkor csinálja.Senkinek nem árt.
szept. 8. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:
Nem árt senkinek de véleményem azért lehet az ilyen emberekről. Nehogymár olyan irányba menjen el a beszélgetés hogy normális az ha valaki luxusprosti, mert itt páran ezt próbáljátok nekem bemesélni. Gondolom akkor ha a tesótok, a szülőtök vagy vki a rokonságból ezt csinálná is ugyanígy állnátok hozzá, senkinek nem árt csinálja igaz? Mert akkor úgy lenne korrekt. Nekem pl a pofámról lesülne a bőr az biztos.
szept. 8. 13:24
 16/43 A kérdező kommentje:
És nem álszenteskedés, csak azért mindennek van határa szerintem.
szept. 8. 13:26
 17/43 A kérdező kommentje:
14-es azért azt a nőt össze ne hasonlítsd már azzal akin átmegy egy fél város. Az egy aranyásó de legalább csak 1 ember dugja. Az is elítelendő persze, mert nem a pénze miatt van valakivel egy normális ember, de akkor sem ugyanaz mintha minden nap másnak teszi keresztbe a lábát.
szept. 8. 13:30
 18/43 A kérdező kommentje:
Bocs, pontosabban teszi szét a lábát
szept. 8. 13:36
 19/43 anonim ***** válasza:
63%
Az még rosszabb,mert hazudozik a nagy szerelemről.Nem érdekelne,ha valaki rokonom ezt csinálná.A pofámról meg senki miatt nem ég a bőr,csak magam muatt
szept. 8. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 A kérdező kommentje:
Ja értem, ok. Az miért rosszabb mint az akin átmegy a fél város? Azt te milyen nőnek tartod? Ha ezt így elmeséli neked akkor megpaskolod a vállát hogy ügyes vagy csajszi, csak így tovább? Fantasztikus amit elértél, le vagyok nyűgözve. Vagy mit mondasz neki? :D
szept. 8. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!