Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit szólnátok, ha a csaj akit...

Mit szólnátok, ha a csaj akit előtted zaklatott ugyanaz az alak elárult és bevédi?

Figyelt kérdés
Tőlük tudja egyáltalán ki vagyok. Ahelyett, hogy mellém állna hazudik és ezt a mocskot védi. Az anyjától tudjuk, hogy őt is zaklatta, zsarolta, el sem akartam hinni ki ez... Bár azt is mondta az anyja, hogy pénzt kapott, hogy feküdjön le vele heti 2-3 alkalommal és nagy bőszen ment is, nem tudom, volt e zaklatás. Én azt tudom, hogy mint nem megy hozzá többet, 4 éve engem üldöz, próbál tönkretenni. De ha akkora nagyon áldozat lett volna, nem menne a közelébe, pláne nem védené. Kb. így összeálltak ellenem, ez meg bármit összehazudozik rólam.
júl. 23. 03:36
 1/7 anonim ***** válasza:
93%
Igen, szerintem is.
júl. 23. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
??????
júl. 23. 06:15
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is teljesen zavaros, amit írsz, érdemi válaszra ne számíts.
júl. 23. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szóval te valamiért berágtál egy pasira, és fel vagy háborodva, amiért az exe a pasi mellé állt ahelyett, hogy neked segítene haragudni. Jogod van berágni bármilyen pasira, viszont azt nem is értem, milyen alapon várod el egy másik embertől, hogy pontosan ugyanazt tegye, amit te. Ez a "legeslegjobb barcsinőcskék vagyunk, kötelezően együtt utáljuk azt a srácot, fújj" - ez kistini stílus, az ember 13-14 éves korban kinövi.
júl. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Ha egy manipulátor, akkor simán megtörténhet...ne foglalkozz velük. Próbáld őket minél inkább kerülni.
júl. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
He???
júl. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
49%
Írd le privibe a konkrét sztorit, ha gondolod kicsit részletesebben, ez így bármi lehet.
júl. 23. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!