Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Vajon hivatásos volt a csaj?

Vajon hivatásos volt a csaj?

Figyelt kérdés
Tegnap egy sétálóutcán, a helyszín végülis mindegy, arra lettem figyelmes hogy megy pár méterrel előttem egy csinos, fiatal lány. Aztán mire egymás mellé érnénk, nagy meglepetésemre bement egy négycsillagos hotelbe. Egyből arra gondoltam, hogy basszus ez a lány lehet hivatásos volt és valami gazdag külföldi vagy akár magyar, esetleg vén fószer felrendelte magához? Persze lehetett szállóvendég is, de valahogy nem ez az érzésem. Szegény lány...

szept. 8. 08:41
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
50%
De mit nem értesz azon, hogy csak vele volt orgazmusom? Mit számít, hogy hogy néz ki ha csak ő indított be annyira, hogy eljussak a csúcsig. Egyébként már nem vagyunk együtt és nem volt csúnya, de jóképű sem és még a farka is kicsi volt.. Erről ennyit.
szept. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
50%
10es bizonyos szint felett megválaszthatja kivel megy el.. megnyugodhatsz, több a celeb, külföldi, és politikus kuncsaftja mint öreg bácsi:-D
szept. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
44%
Én voltam öreg,csunya pasival.Másfél óra alatt úgy megdugott,hogy már én mondtam elég.Párszor elélveztem.Hidd el nem csak a fiatal szépfiúk a jók.
szept. 8. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
25%
érdekes dolgokat írnak itt a nők ha azok. és ezt nem úgy mondom ha nem komolyan.
szept. 8. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 A kérdező kommentje:
34es én is csodálkozom rajta. Érdekes hogy Facebookon nem ilyen szabadszájúak mint itt, ott megy az álszenteskedés, ezt teszi az anonimitás látjátok, akkor mond igazat az ember. :D
szept. 8. 17:45
 36/43 anonim ***** válasza:
Miért,mi megy a facen?
szept. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 A kérdező kommentje:
Hát pl Facen, arccal és névvel sosem láttam még ilyen kommentet nőtől, hogy neki a pénz a legfontosabb, vagy hogy dugott egy öreg pasival, stb stb.
szept. 8. 18:22
 38/43 anonim ***** válasza:
66%
37es miért facen névvel láttál már pasitól olyan kommentet hogy csak a nő testét akarta? Vagy hogy prostihoz jár?
szept. 8. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 A kérdező kommentje:
Nem azt sem. De ilyen komment itt most nem volt ide most csak nők írogattak ilyen dolgokat. Ezert mondom hogy álszent az egész facebook.
szept. 8. 18:44
 40/43 anonim ***** válasza:
Nem kell kiírnom a facere,jópáran tudják,hogy kikkel dugtam vagy szoptam le.Mint ahogy azt is kik azok,akik pénzért dugtak.Lehe,hogy e milliomoy csemetét láttál.Vagy egy dadust.Az is lehet,hogy nénihez ment dugni,ndm bácsihoz.Lehet ledzbi,aszex,akármi.
szept. 8. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!