Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Az miért van, hogy ezen az...

Az miért van, hogy ezen az oldalon leginkább olyan emberek keresnek maguknak barátokat, vagy társat, akiknek vagy mentálisan, vagy külsőleg van olyan áthidalhatatlan problémájuk, amivel folyton szembesülnek a való életben?

Figyelt kérdés

Félreértés ne essék, én nem nézem le ezeket az embereket, én is ilyen vagyok, szimplán érdekel, hogy miért lehet pont itt ez?


Akik nem ismerkednek itt, csak tanácsot adnak, azoknak valószínűleg inkább rendben van a szociális életük, és nem az interneten szereztek kapcsolatokat, nekem ez a tapasztalatom.



szept. 5. 21:25
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Szerintem triviális a válasz, ha jól fogalmazod meg a kérdést.


A hétköznapi életben egy csomó platform van, ahol egy ember szocializálódhat: tantermi osztály, sportegyesület, munkahely, énekkar, tököm tudja. Az alapértelmezés, hogy az ember itt talál magának barátokat.


Viszont vannak emberek, akiknek ez nem sikerül, és kénytelenek kitalálni valamit, ha nem akarnak magányosak lenni. Mint az az állat, aki nem fér oda a tóhoz inni: és útnak indul másik itatót keresni. Online keresgélni kézenfekvő, mert nagy merítés, kis energiabefektetéssel és az anonimitás miatt biztonságosan.


És akkor itt jön a kérdés: miért nem sikerült neki? Az emberek többségének ez annyira magától értetődő, hogy észre sem veszik, csak megtörténik, és mégis vannak emberek, akiknek erőlködve sem megy. Erre soroltál fel néhány lehetséges okot.

szept. 6. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Szolovjov ***** válasza:
26%
Értem én, a genetikai hulladékok. Hát ezen nem is gondolkodnék miért van.
szept. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
#9, a #6-os nem foglalt össze semmit, csak bemásolta a kérdésemet a chatGPT-be, ide pedig azt a választ illesztette be, amit ott kapott. A többiekkel viszont egyetértek maximálisan.
szept. 6. 11:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!