Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a megoldás mikor leblokkols...

Mi a megoldás mikor leblokkolsz/lefagysz?

Figyelt kérdés

Új munkahelyen kezdtem a héten és eleinte 1-2 emberrel sikerült röviden beszélgetni (angolul), de van egy magyarokból álló kialakuló kör, akik jó fejek, csak én blokkolok le…


Nem jutnak eszembe dolgok, nem tudok mit mondani, de szeretnék…


Most kéne kialakítanom ismeretséget, mert később már nehezebb lesz, mikor már mások kialakították…



szept. 5. 06:07
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Úgy hogy nem görcsölsz rá. Később is ki lehet nem csak most
szept. 5. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Önbizalom.

Pszichoterápiában, önismeretben, támogató közegben épül.

Nincs rövid út. Tehát itt egy mondatból, és a "nem görcsölsz" rá tanácsokból nem lesz.

szept. 5. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom. De mióta leszrom az emberek véleményét, nincs ilyen problémàm. Fura módon azóta jobban is kedvelnek az emberek.
szept. 5. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem gond, ha leblokkolsz. Ne pánikolj, csak nyugodtan gondold végig magadban, hogy oké, nincs semmi gond. Aztán mondd, amit szeretnél.
szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem gyakorlással is javul ez a dolog (minél többet vagy ilyen helyzetben, annál jobb), valamint, amióta én is kevesebbet agyalok mindenen, azóta ilyen leblokkolós esetből is jóval kevesebb volt.
szept. 5. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 veszettkecske ***** válasza:
Nincs megoldás, olyankor ez van, ettől még kedvelni fognak. Idővel ez is el fog múlni, de addig lesz néhány vörösödős pillanat/szünet (égésnek érzed) de tényleg nem kell vele túlságosan foglalkozni, annál hamarabb oldódik. Legjobb, ha tudod tét nélkül kezelni a dolgokat, lazán mintha semmi sem függene ezektől a dolgoktól, ahogy a 3-as írta.
szept. 5. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mély levegővétel, amikor érzed, hogy gond van/közeleg. Ekkor oxigén megy az agyba, ami serkenti tbk. a gondolkodást.
szept. 5. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Senior Séf ***** válasza:
3-as okfejtése figyelemreméltó.
szept. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!