Kezdőoldal » Ismerkedés » Barátkozás » Hogyan kell az ilyen szitukat...

Hogyan kell az ilyen szitukat kezelni? Mi a mególdás ezekre?

Figyelt kérdés

Van 2 lány barátom akiket nem tudok hova tenni. Egyikre 2hónapot vártam h találkozunk. Ugy volt h együtt töltünk egy egésznapot amire készültem. Nem szolt h nem jó neki semmit. Másnap reggel ír h sajnálja. Nem tudom micsináljak mert rosszul esett tőle. Úgy érzem hiába beszélnék vele nem változna mert vagy azt hajtogatná bocsánat igazad van sajnálom változás nem lenne.


Másiknak meg a stilusa minap nem tetszett. Reggel írt egy olyat tessék szépen többet beszélni. Volt h többet írtam neki h adott napon mik voltak de nem reagált rá semmit.Ha kérdeztem elsuhant a kérdés mellett. Vagy épp nem válaszolt. Probáltam vele ezt meg beszélni de elkezdett engem támadni.De olyan szinten hogy csak pisllogtam mi van . Mint ha nem az az ember lenne akit én meg ismertem. Annyira flegma gunyos és kifordult magából. Szeretném ezeket felnőtt módjára mególdani de nem tudom hogyan. Vagy lehet e egyátalán.


2023. ápr. 19. 11:51
 1/3 anonim válasza:
Az én megoldásom annyi lenne, hogy akkor én is így állok hozzá. Akkor beszélgetek vele ha látom van kedve és úgy ahogy ő. Ha nem válaszol a kérdéseimre meg hagyom a fenébe. Ha valaki nem jön el egy megbeszélt talira meg a kutyát nem fogja érdekelni. Akkor jöjjön ő hozzád talizni és majd taliztok akkor.
2023. ápr. 19. 11:57
 2/3 anonim válasza:

Mert neked ők fontosak, ember számba vetted őket, de nekik te csak pillanatnyi unaloműző vagy, nem kötődnek hozzád, csak kihasználnak.

Nem szabad az ilyeneket komolyan venni és bízni bennük.

2023. ápr. 19. 12:03
 3/3 anonim válasza:
Lehet te ilyen kissé érzékenyebb lény vagy ők meg nem. Rossz hírem van a többség ilyen felületes és ahogy korosodnak az emberek, úgy még inkább ilyenek lesznek. Keress olyat akit tényleg érdekelsz.
2023. ápr. 19. 14:29

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!