Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Nem gondoljátok a szabadság...

Nem gondoljátok a szabadság durva korlátozásának azt, hogy az iskolákban elzárják egész napra a diákok telefonját és egyéb okos eszközeit?

Figyelt kérdés
Mint szülőt, engem ez mélységesen felháborít. Én, ha nem akarok, nem megyek olyan helyre dolgozni, ahol le kell adni a mobilomat. De a gyerekemnek kötelező iskolába járnia, és az iskolákban meg kötelező leadni a telefonját. Én ezt szülőként egyáltalán nem támogatom és nem is engedném, de ugye köteleznek rá. Szerintem ez nincs rendben, és a személyes szabadságunk korlátozásának érzem. A hülye y generációs fejemet zavarja csak ez, vagy más is érez hasonlóan? Amúgy nem vagyunk függők a mobilunktól, de az a saját személyes tárgyunk, amit szerintem nem szabadna, hogy joga legyen bárkinek is elzárnia egy olyan helyen, ahová kötelező járni, és nem szabad akaratunkból megyünk oda. A gyereket meg nem fogom mobil nélkül iskolába küldeni, mert még csak 11 éves, és úgy érzem őt biztonságban, ha rá tudok nézni merre jár, amikor egyedül jön-megy suliba/haza. (Az ő tudtával és beleegyezésével, nem titokban figyelem.)
szept. 2. 16:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
64%
Van egy olyan érzésem, hogy a kérdező valójában egy sértődött kisiskolás akinek elvették az egyetlen játékszerét :D
szept. 3. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
21-es, vigyorogj csak önelégülten, ha azt hiszed rajtakaptál, de nagyon mellément, mert 40 éves édesanya vagyok, akitől soha semmit nem vettek el anno az iskolákban, mert tudtam, hogy a tamagochit nem órán etetjük, és a tetris-szel sem órán játszunk. Volt, akinek a játékai, később a telefonja órán néha a tanári asztalon kötött ki, ha nem bírt magával, de utána szünetben hagytak minket élni, mindenki visszakapott mindent a kicsöngetéssel.
szept. 3. 12:05
 23/24 anonim ***** válasza:
70%
#22 Vigyorgok is önelégülten amikor hisztis óvodások meg állítólag 40 éves felnőtt emberek visítanak a szabadság durva korlátozásáról csak azért mert a kisgyerekeknek elvették a játékszerét :)
szept. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
15%

Most nincs telefon, és jön a rend az iskolába.

Jövőre jönnek a kivezényelt katonák mert tanár sincs, ott már visszapofázás meg padon alvás se lesz.

Mire 18 lesz, már mehet is újra kötelező sorkatonának, addigra betörik és kigyógyítják ebből az online világ függőségből ezt a selejt generációt.

szept. 3. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!