Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit rontottam el, hogy interju...

Mit rontottam el, hogy interjut kovetoen nem jeleztek vissza multinal?

Figyelt kérdés
Meg el is mondtak interju vegen, hogy egy heten belul biztosan visszajeleznek, de azota se kaptam semmit...lassan 1 honap eltelt.Mi lehet a dolog mogott? Nincs baj azzal, ha megirjak, hogy nem velem folytatjak a folyamatot, de ez igy szarul esik.

aug. 20. 17:46
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Velem olyan is volt, hogy be se hívtak, nem is vettek fel senkit. Majd 6 hónap múlva kaptam egy emailt, mikor már több hónapja nem is volt hírdetve az állás, hogy ezúttal nem én kerültem kiválasztásra. Van ahol nem nagyon foglalkoznak az emberrel.
aug. 20. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
semmit.
aug. 20. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem foglalkoznak vele + találtak mást.


De engem több hónap múlva hívtak fel, mentem interjúra és ott dolgoztam több évig. :)


Azt is elfelejtettem hogy jelentkeztem. :)

aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is mindig ezt mondták, van amikor nem jeleztek vissza.
aug. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#1 Ismeros ez is :D


#3 Meg mindig meg van hirdetve az allas a ceg oldalan

aug. 20. 19:01
 6/10 anonim ***** válasza:
Semmit nem rontottál el, a magyaroknál is kezd ez a szokás meglenni, hogy nem foglalkozni a másikkal állásinterjú után.
aug. 20. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem benned van a hiba kérdező, hanem a rendszerben, - amely hallgatólagosan támogatja, hogy a munkáltatók nyíltan hülyének nézhessenek tömegesen munkavállalókat!
aug. 20. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmit, nyugi. Csak 800an jelentkeztek a hírdetésre, ebből behívtak 50 embert, nem fognak mindenkinek írni. Ritka az, ha a HR-es nem csinál segget a szájából. Ígérnek mindent, de be nem tartják.
aug. 21. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem beszéltél ukránul.
aug. 21. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Filippínóknak visszajeleznek.
aug. 22. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!