Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szeretnéd majd a saját...

Hogyan szeretnéd majd a saját temetésedet? Sokan rendelkeznek erről. Neked mi az elképzelésed?

Figyelt kérdés

Engem biztos, hogy ne hamvasszanak, csakis koporsós temetést szeretnék.

Katolikus pap temessen el, csakis fehér rózsa elegendő, más virág, flanc nem kell. Még utána egy gyászmisét szeretnék, ha mondanának értem.

Már a síromat is megvettem, hogy hol szeretnék nyugodni, ezzel nem lesz bajuk az ittmaradottaknak.


aug. 15. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkoztam már rajta. Hagyományosat szeretnék. Koporsós. Római katolikus szertartás szerint. Ne legyen vetítés, ne legyen élettörténet felolvasása, és ne legyenek kitéve fotók.
aug. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak az érdekel hogy mindenképpen hamvasszanak, a többit döntsék el a hozzátartozók hogy nekik mi lenne jobb.
aug. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Metionin ***** válasza:
85%
Hamvasztás, majd szórjanak ki valahová a természetbe. Nem kell semmi szertartás meg ilyesmi.
aug. 15. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Hamvasztás, szórókút. Életemben most nyáron láttam először ilyet, nagyon szép volt, elegáns, bensőséges, és (soha ilyenre előtte nem gondoltam még), de átfutott rajtam, hogy én majd ilyet szeretnék.

A másik, hogy így legalább nincs konkrét sírhely, márpedig nekem csak a lányom lesz, aki az óceán másik partján lakik, így legalább nem lesz neki majd utána semmi kötöttség.

aug. 15. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Egyértelmű hogy hamvasztás, semmi felhajtással. Szeretteim éljék tovább az életüket szomorkodás nélkül.
aug. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarok temetést. Akit éltemben sem érdeklek, az holtomban se adja elő, hogy mennyire hiányzom neki. Hamvasszanak el és kaparjanak bele egy Tescós reklámszatyorba.
aug. 15. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én valami dicső halált szeretnék, a földi porhüvelyem nem lényeg, azt szét is szakíthatják gránátvetők és cafatokra robbanhat.
aug. 16. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem tökéletesen mindegy, a temetés a hozzátartozókról szól. Ha zoroasztriánus szertartás alapján akarják, az is jó, ha átdobják a dögömet a szomszédba a kerítésen, az is.
aug. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!